Зізнаємось у коханні англійською у День Святого Валентина

Зізнаємось у коханні англійською у День Святого Валентина

  Зміст статті:

14 лютого ми традиційно святкуємо День святого Валентина. Ми асоціюємо це свято з урочистістю кохання, почуттів, романтичних емоцій. Проте чи знаємо ми насправді, звідки виникло це свято і що воно означає? Про це ми й поговоримо далі. І, звичайно, згадаймо, як День святого Валентина святкують в англомовних країнах. Чи готові?

ЯК З'ЯВИВСЯ СВЯТО ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА І ТРАДИЦІЇ СВЯТКУВАННЯ

День святого Валентина відзначається кожне 14 лютого. У Сполучених Штатах та в інших місцях по всьому світу близькі люди обмінюються цукерками, квітами та подарунками в ім'я святого Валентина. Але хто цей таємничий святий і звідки взялися ці перекази? Далі ми поговоримо про історію Дня святого Валентина: від давньоримського ритуалу Луперкалії, який вітає весну, до звичаїв дарування листівок у вікторіанській Англії.

Історія Дня святого Валентина та історія його святого покровителя огорнута таємницею. Ми знаємо, що лютий з давніх-давен вважається місяцем романтики, і що День святого Валентина, яким ми його знаємо сьогодні, містить пережитки як християнської, так і давньоримської традиції. Але хто такий святий Валентин і як він пов'язаний із цим давнім обрядом? Так ось…

Католицька церква визнає як мінімум трьох різних святих на ім'я Валентин або Валентинус, усі з яких були закатовані на смерть. Одна легенда стверджує, що Валентин був священиком, який служив у третьому столітті у Римі. Коли імператор Клавдій II вирішив, що самотні чоловіки стають кращими солдатами, ніж ті, хто має сім'ю, він заборонив шлюби для молодих людей. Валентин, розуміючи несправедливість указу, кинув виклик Клавдію і таємно вінчав молодих людей. Коли дії Валентина були розкриті, Клавдій наказав стратити його.

Інші дослідники, щоправда, наполягають на тому, що істинним тезкою свята був святий Валентин із Терні, єпископ. Він також був обезголовлений Клавдія II за межами Риму. Треті ж дослідники припускають, що Валентин міг бути убитий за спробу допомогти християнам втекти з жорстоких римських в'язниць, де їх часто били та катували.

День святого Валентина англійською буде Valentine's Day. Сьогодні це свято відзначають щороку 14 лютого, відправляючи листівки чи листи, даруючи подарунки, такі як шоколад чи квіти, та обідаючи у ресторанах. Багато дорослих розглядають День святого Валентина як привід зробити своїм коханим дорогі подарунки, наприклад, прикраси. Це також ідеальний привід для пропозицій руки та серця та весіль. Школярі часто обмінюються валентинками та цукерками зі своїми однокласниками. Іноді учні роблять у класі власні валентинки, які зазвичай прикрашають зображеннями сердець, червоних троянд або Купідона. На картці часто з'являється коротке та приємне повідомлення, наприклад, наступний відомий віршик:

Roses є red, Violets are blue, Sugar is sweet, And so are you!

Але, звісно, ​​кожна країна має щось спільне та щось особливе у святкуванні Дня святого Валентина… Далі ми подивимося, які романтичні ідіоми існують в англійській мові.

РОМАНТИЧНІ ІДІОМИ ПРО КОХАННЯ І ЗВ'ЯЗАНІ З ДНЕМ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА

Отже, як ми вже відзначили, цього дня закохані зазвичай висловлюють свою прихильність до шоколаду, квітів та вітальних листівок із «солодкими» почуттями. Однак, що може бути краще, ніж підняти собі настрій декількома гарними виразами про кохання? Ось наш список із 5 англійських ідіом на тему романтики:

1. Match made in heaven: «шлюб, укладений на небесах»; цей вираз відноситься до двох людей, які ідеально підходять один одному. І ось невеликий приклад: Ajmal and Safie really are a match made in heaven. I can’t wait for their wedding!

2. Puppy love: це почуття любові, яке юнак відчуває до когось іншого; як правило, це віддане кохання. Наприклад: Sarah has a cool new boyfriend, but it's just puppy love.

3. Head over heels: «бути без розуму від кохання», те саме, що «fell in love». І приклад: As soon as I saw her, I fell head over heels.

4. Love at first sight: "кохання з першого погляду"; почуття раптової закоханості. Наприклад: When Sam met Alexa it був love at first sight. They got married 6 months later!

5. Love is blind: якщо ви засліплені любов'ю, ви не бачите недоліків або недосконалостей того, кого любите. І, традиційно, приклад: He's so lazy, but she still loves him.

Ось такі ідіоми про кохання англійською є. Але, можливо, у вас є свої улюблені приклади?

ЗВІДКИ Взялися валентинки

І знову нам доведеться згадати про святого Валентина... Згідно з однією легендою, той самий римський ув'язнений Валентин, про якого ми згадували вище, насправді сам послав першу «валентинку» після того, як закохався у молоду дівчину – можливо, дочку свого тюремника, яка відвідала його під час ув'язнення. Є версія, що перед смертю він написав їй листа, підписаного «Від твого Валентина» – це той самий вираз, який використовується і досі. Хоча правда, що стоїть за легендами про Валентина, туманна, всі історії підкреслюють його як співчуваючого, героїчного і, що найважливіше, романтичного персонажа. До Середньовіччя, можливо, завдяки цій репутації, Валентин став одним із найпопулярніших святих в Англії та Франції.

ЯК НА АНГЛІЙСЬКОМУ НАПИСАТИ ВАЛЕНТИНКУ

Що ж тепер поговоримо про те, як скласти гарну валентинку. Але почнемо з того, що «валентинка» англійською буде звучати як valentine's card. Ось 10 варіантом того, що можна написати на вашій картці до Дня святого Валентина:

 • Happy Valentine's Day! My favorite place in the world is right next to you.
 • You may hold my hand for awhile, але you hold my heart forever.
 • The best things in life are better with you.
 • Whenever I feel like giving up, ваш love keeps me going.
 • I never believed in luck until I found you.
 • I met you. I liked you. I love you. I’m keeping you.
 • I fell in love with you because of all the small things you don't even realize you’re doing.
 • Thank you for making me laugh and smile every single day since the day we met.
 • Like you and me, some things are just meant to be.
 • I'm a better person because of you.

ВИЗНАННЯ В КОХАННІ НА АНГЛІЙСЬКІЙ МОВІ

Валентинка часто містить зізнання у коханні. Як же зробити це красиво, та ще й англійською? Ось кілька ідей, які – ми сподіваємось – вам сподобаються. Отже, 5 способів освідчитися у коханні по-англійськи:

1. Я люблю в любові з вашим днем, що я можу, і ти вбиває в людині з людиною, яку ви кажете (Casey McQuiston, One Last Stop).

2. Це кінець земної довжини і смерть земної кулі, що я маю усвідомлення courage до себе, що я можу, якщо ви хотіли б (Krystal Sutherland, Our Chemical Hearts).

3. I love you so much I'm barely able до simple things як їсти і тягачи для мислення вас (Nora Roberts, Island of Flowers).

4. Я хотів би думати, як багато років ви знаєте, що ви, що я розумію, що це не так багато часу, як добре, якщо я хочу, щоб я любив вас.

5. Words є шортом, що показує, як приємно ви думаєте, що я хотів, щоб ти знав, що ви все моє життя.

Можливо, ці цитати та ідеї надихнуть вас написати власне – геніальне – освідчення в коханні…

КОРИСНІ СЛОВА ТА ФРАЗИ ДЛЯ ВІТАВ У ДЕНЬ СВ. ВАЛЕНТИНА

А тепер спустимося трохи з неба на землю і подумаємо, а які ж слова та фрази можуть допомогти нам у цей особливий день! Отже, ось фрази до Дня святого Валентина – для вас:

 • admirer = шанувальник
 • amorous = амурний
 • be mine = будь моєю (моїм)
 • bow and arrow = лук і стріли
 • beloved = коханий (кохана)
 • box of chocolates = коробка шоколаду
 • candy = цукерки
 • charmed = чарівний (чарівна)
 • Cupid = Купідон
 • darling = дорога (дорогий)
 • date = побачення
 • fall in love = закохатися
 • kiss = поцілунок
 • lovesick = закоханий (закохана)
 • sweetheart = милий (мила)
 • true love = справжнє кохання

А які слова та фрази ви асоціюєте з Днем святого Валентина?

ФІЛЬМИ ПРО КОХАННЯ НА АНГЛІЙСЬКОМУ, ЯКІ ВАРТО ПОДИВИТИСЯ НА ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА

Чим зайнятися у День святого Валентина? Звісно, ​​є романтична програма. Однак, можна розбавити цей день і приємною рутиною. Наприклад, перегляд фільмів. Щоправда, вибирайте фільм також особливий – як і це свято. Наприклад, ось, на нашу думку, найкращі фільми до Дня святого Валентина:

1. "Пропозиція" (The Proposal, 2009);

2. "Мрійники" (The Dreamers, 2003);

3. "Енні Холл" (Annie Hall, 1977);

4. "Лобстер" (The Lobster, 2015);

5. "Серцеїд" (Heartbreaker, 2010);

6. "Сімейка Аддамс" (The Addams Family, 1991);

7. «Дівник пам'яті» (The Notebook, 2004);

8. "Легка поведінка" (Easy Virtue, 2008);

9. "Брудні танці" (Dirty Dancing, 1987);

10. "Джейн Остін" (Becoming Jane, 2007).

Отже, залишається побажати вам натхнення, настрою та гарного свята! Не втрачайте шанс підтягнути свою англійську: День святого Валентина – чудова можливість потренувати знання та вразити свою другу половинку.

А також, ви можете записатися в нашу школу на загальні онлайн-курси англійської мови або на курси бізнес англійської онлайн!

Записатися на безкоштовний урок

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також

news__image

Святкові вітання англійською: Різдво та Новий рік

Читати

Святкові вітання англійською: Різдво та Новий рік

Зима вже повністю вступила до своїх прав. Ще зовсім трохи і треба буде посилено готуватися до Нового року та Різдва, купувати подарунки, прикрашати будинок. Проте купити подарунки – це лише половина справи. Вам також потрібно купити та підписати гарні листівки. Або просто написати вітання у соціальні мережі друзям. Як же це зробити англійською мовою?

news__image

New Year’s Resolutions: складаємо новорічну обіцянку англійською

Читати

New Year’s Resolutions: складаємо новорічну обіцянку англійською

Напередодні Нового року кожен із нас сподівається на краще. Свої надії ми висловлюємо у бажаннях. Однак є дещо краще та точніше бажань: це New Year's Resolutions.

news__image

Інтонація в англійській мові: правила і техніки вивчення

Читати

Інтонація в англійській мові: правила і техніки вивчення

У вас досить високий рівень знання англійської, але ви все ще не розумієте носіїв? Це не через незнання лексики або граматики. Найчастіше нерозуміння відбувається через вимови звуків, адже навчитися говорити як носій мови досить важко. Також, свою роль відіграє і інтонація в англійській мові. Адже саме її складові елементи спотворюють англомовну мова до невпізнання.