Курси англійської мови онлайн. Як ефективно організувати навчання?

Курси англійської мови онлайн. Як ефективно організувати навчання?

  Зміст статті:

Англійська мова – це не тільки мова міжнародного спілкування, універсальний інструмент розуміння та приємний бонус до просування кар'єрними сходами. «Ми говоримо з тобою різними мовами, як завжди, – озвався Воланд, – але речі, про які ми говоримо, від цього не змінюються». Це вічна цитата із такого ж вічного твору українського письменника Михайла Булгакова. У чомусь він має рацію. Однак кожна мова породжує свій стиль мислення. Тому володіти англійською мовою – отже, перш за все, володіти ще одним стилем мислення. Сьогодні вивчати іноземні мови стало простіше: наприклад, це можна робити, не виходячи із дому чи офісу. Які ж особливості англійської онлайн? Саме про це ми й поговоримо далі.

ЕФЕКТИВНІСТЬ ОНЛАЙН КУРСІВ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Знайти курси англійської онлайн у Львові, Івано-Франківську та Вінниці, наприклад, – справа нехитра. Однак питання у тому, як побудувати навчання максимально ефективно. Якщо ви займаєтеся дистанційно, це ніяк не применшує ефективності та результативності ваших занять. Однак вам слід взяти до уваги кілька важливих правил навчання онлайн:

 1. Вибір школи англійської мови для співробітників: при виборі місця навчання, поцікавтеся, яку кваліфікацію мають викладачі, який досвід організації корпоративного навчання є у компанії, які проекти та для яких клієнтів школа вважає успішними, якими метриками керувалися в оцінці успішності проектів.
 2. Графік навчання: визначте для своєї команди максимально зручний графік навчання – це може бути обідня перерва або час до або після роботи команди. Дні також вибирайте із мінімальною завантаженістю, щоб співробітники змогли сконцентруватися на навчанні, а не поточних робочих питаннях.
 3. Статистика успішності: приготуйтеся до того, що ваш прогрес залежить не тільки від викладача, зручного графіка та школи, а також від статистики відвідуваності та самостійної роботи команди. У нашій школі статистику роботи можна переглянути на онлайн платформі, яка знаходиться у цілодобовому доступі у наших студентів.

ОСОБЛИВОСТІ НАВЧАННЯ ОНЛАЙН У СУЧАСНИХ УМОВАХ

Сьогодні ми живемо за умов, далеких від норми. Французький дослідник Жорж Кангієм любив говорити, що «патологія – це найвища межа норми». Тобто ми зараз і живемо на такому вищому кордоні якоїсь норми. Отже, ми повинні пристосовуватися. Адже життя таки триває. Багато людей виїхали на Захід нашої країни. Тому навчання англійської онлайн у Львові, Івано-Франківську та Вінниці зараз виходить на перший план. Проте переїжджають не лише мешканці інших регіонів, східних та південних. Відбувається також передислокація бізнесу. Так, багато шкіл іноземних мов та мовних центрів тепер продовжують свою роботу в інших регіонах України. Тому якщо ви шукаєте курси англійської мови онлайн у Львові, Івано-Франківську та Вінниці, ми з радістю зможемо допомогти вам у цьому.

СТРУКТУРА ОНЛАЙН ЗАНЯТТЯ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ У ШКОЛІ ENGLISHOFFICE

Ми також спостерігаємо і ще одну тенденцію: навіть ті компанії, яким «пощастило» уникнути дистанційного навчання під час пандемії коронавірусу, сьогодні все ж таки змушені переходити на онлайн формати. Англійська онлайн у Львові, Івано-Франківську та Вінниці – найпопулярніших містах України сьогодні – також доступна. Кожне заняття складається з таких частин:

 1. Розминка (warm-up): для початку, потрібно створити потрібний для ефективного заняття настрій;
 2. Перевірка домашнього завдання (checking homework): це важливий етап контролю прогресу;
 3. Основна частина уроку (main body): тут розбирається та опрацьовується ключова тема заняття;
 4. Закріплення пройденого матеріалу (bomb-game): ця частина проводиться в ігровій формі;
 5. Підбиття підсумків (sum-up): аналіз заняття і розбір питань, що виникли.

Отже, English Office – школа англійської онлайн у Львові, Івано-Франківську та Вінниці, яка поєднує сучасні підходи до навчання та класика.

ЯК ВИБРАТИ КРАЩИЙ КУРС АНГЛІЙСЬКОГО ОНЛАЙН У ЛЬВОВІ, ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ І У ВІННИЦІ?

Якщо ви шукаєте курси англійської мови онлайн для дорослих у Львові, Івано-Франківську та Вінниці, то після вибору школи, вас чекає наступний крок. Це вибір відповідного курсу. Все залежить від кількох факторів:

 1. Рівень англійської на момент початку навчання: для ефективного навчання дуже важливо, щоб студенти в групі були одного рівня.
 2. Спеціалізація: якщо у вас є запит не на загальну англійську (general), а на спеціалізовану, з професійним ухилом (English for specific purpose, business), то вам потрібно вибирати і відповідний курс (з орієнтацією на менеджмент, маркетинг, бізнес тощо). д. – відповідно до вашої сфери діяльності).
 3. Цілі, терміни та бюджет. Чітко обговоріть з мовною школою, яка займатиметься проектом, мети навчання працівників та їх вимір, терміни реалізації проекту та можливості бюджету.

Це ключові фактори, що впливають на вибір курсу. Звичайно, є також психологічні моменти: деяким людям подобається компанія, тож вони обирають групові курси. Іншим більш комфортно займатися індивідуально. Якщо бюджет компанії дозволяє, то індивідуальні заняття ми також рекомендуємо вибирати для керівних співробітників, якщо їм потрібен гнучкий графік занять через можливі форс-мажори на роботі.

КУРСИ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ З ЕФЕКТИВНИМ ПРОЦЕСОМ НАВЧАННЯ ПО SKYPE АБО ZOOM

Онлайн - поняття розтяжне. Існує безліч платформ, які підходять для дистанційної освіти. Проте практика показує, що найефективніші підходи до вивчення англійської мови онлайн – це все ж таки Skype або Zoom. Чому? По-перше, ці програми може встановити кожна людина безкоштовно. По-друге, доступ до Skype або Zoom зручний для використання з будь-якого пристрою. Курси англійської по Skype у Львові, Івано-Франківську та Вінниці – один із найпоширеніших варіантів сьогодні. Проте, безумовно, останнім часом набирають популярності курси англійської з Zoom у Львові, Івано-Франківську та Вінниці. Тому від того, на якому майданчику ви зупините свою увагу, залежить виключно від вашої зручності.

Так що якщо ви турбуєтеся про те, щоб ваша освіта не переривалася, незважаючи на умови та життєві обставини, то вам не варто хвилюватися. English Office – школа англійської онлайн у Львові, Івано-Франківську та Вінниці з перевіреною репутацією, комунікативним підходом до навчання та багаторічним стажем. Тут ви знайдете якісні курси англійської мови для компаній, дітей та дорослих. І, звичайно, наша особливість – індивідуальний підхід до кожної людини.

icon lamp Тест рівня

Записатися на безкоштовний урок

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також

news__image

Починаємо працювати в онлайн форматі

Читати

Починаємо працювати в онлайн форматі

Друзі, ми активно починаємо працювати над відновленням роботи нашої школи в онлайн форматі та активно підтримувати економіку країни!

news__image

Зізнаємось у коханні англійською у День Святого Валентина

Читати

Зізнаємось у коханні англійською у День Святого Валентина

14 лютого ми традиційно святкуємо День святого Валентина. Ми асоціюємо це свято з урочистістю кохання, почуттів, романтичних емоцій. Проте чи знаємо ми насправді, звідки виникло це свято і що воно означає? Про це ми й поговоримо далі.

news__image

Святкові вітання англійською: Різдво та Новий рік

Читати

Святкові вітання англійською: Різдво та Новий рік

Зима вже повністю вступила до своїх прав. Ще зовсім трохи і треба буде посилено готуватися до Нового року та Різдва, купувати подарунки, прикрашати будинок. Проте купити подарунки – це лише половина справи. Вам також потрібно купити та підписати гарні листівки. Або просто написати вітання у соціальні мережі друзям. Як же це зробити англійською мовою?