Курси англійської мови онлайн у Польщі

Курси англійської мови онлайн у Польщі

  Зміст статті:

Чимало українців сьогодні опинилися за кордоном. І в цей момент, особливо гостро відчувається, що головний інструмент українця у новому суспільстві — це мова. Англійська мова недарма вважається універсальною: вона стає у нагоді й для українців у Польщі. Тож, куди йти, якщо вам треба вивчити англійську у Польщі? Про це — трошки далі! 

Вивчення англійської онлайн у Польщі

Завдяки появі Інтернету та розвитку соціальних мереж, уроки з любої точки всесвіту стали реальністю. Онлайн-навчання тепер є звичним стандартом, оскільки воно надзвичайно швидке та зручне. Тепер не потрібно нікуди їхати. 

А що ж тоді треба робити? — запитаєте ви. Просто встановіть програму для онлайн-конференцій, наприклад, Zoom, і вуаля: ви готові відвідувати курси англійської від English Office у Польщі, наприклад, у Кракові, Варшаві чи Вроцлаві. Весь світ у ваших руках! Гріх не скористатися такими можливостями.

Курси англійської онлайн у Польщі - це чудові курси англійської у Польщі за українськими цінами! Індивідуальний підхід, якісна програма та інноваційна онлайн платформа для навчання вас та ваших дітей!

Як відбуваються заняття онлайн?

Незалежно від формату навчання, уроки відбуваються за стандартною схемою. Викладач починає заняття рівно у вказаний час (наприклад, о 18:00) і чекає на учня.

Зазвичай структура уроку виглядає наступним чином:

 • Warm-up: розминка, яка триває 5 хвилин. Як правило, вона відбувається у вигляді гри. Її мета — налаштуватися на навчання та підвести до основної теми уроку. 
 • Перевірка домашнього завдання. 
 • Основна частина уроку: вивчення та закріплення нового матеріалу. Викладач докладно розбирає зі студентами список слів, дає їм визначення, тренує вимову та наводить приклади вживання кожного слова. Після ретельного вивчення матеріалу настає час для практики. Це сприяє фіксуванню вивченого на уроці. Той самий алгоритм застосовується й до вивчення граматики: спочатку викладач надає детальне пояснення та приклади, а потім розпочинається практика. У своїй роботі наші викладачі керуються методикою, розробленою Кембриджем. 
 • Підведення підсумків та питання щодо матеріалу, який розглядався на уроці. 
 • Домашнє завдання. 

Уроки в English Office — це не лише час для покращення рівня англійської, але й створення стійкої спільноти. Бо якщо ви знаходитеся у Варшаві, а ваш співбесідник або вчитель — у Вроцлаві чи Познані, що це, як не ефективний нетворкінг! 

Тому обираючи наші онлайн курси англійської в Польщі, будьте впевнені — уроки проходитимуть за завіреними стандартами якості!

Курси англійської для дітей у Польщі

Курси англійської для дітей є важливим етапом в їхньому навчанні та розвитку. У програмі, розробленій методистами English Office для викладання англійської дітям онлайн, юні студенти не лише освоюють англійську мову, а й розвивають ключові навички. Саме ці навички і стають фундаментом для їхнього майбутнього успіху. 

Англійська для дітей онлайн у Польщі - курси, які підійдуть для ваших дітей від 12 років. Записуйтесь на безкоштовне заняття та ми підберемо індивідуальний графік і програму для навчання.

За допомогою ігор, візуальних матеріалів та інтерактивних завдань, ми створюємо захоплюючий та ефективний спосіб навчання. Висококваліфіковані викладачі не лише допомагають дітям формувати мовні навички, а й стимулюють їхню творчість та інтелектуальний розвиток! 

Курси англійської для дітей у English Office допомагають створити навчальне середовище, де кожен має можливість виражати свої думки, розвивати соціальні навички та отримувати задоволення від процесу вивчення мови.

Англійська онлайн для дорослих у Польщі

Навчання англійській мові для дорослих у Польщі за допомогою онлайн платформ стає дедалі популярнішим і важливішим елементом освіти та кар’єрного розвитку. Наші програми спрямовані на тих, хто прагне покращити свої мовні навички для досягнення особистих та професійних цілей. 

Онлайн формат навчання надає багато преференцій для дорослих, які бажають покращити свій рівень англійської:

 • гнучкість вибору графіку;
 • зручність місця проведення занять, що важливо для зайнятих дорослих. 

Курси англійської для дорослих у Польщі адаптовані до потреб дорослої аудиторії, де вивчення англійської стає цікавим та доступним процесом. Досвідчені викладачі створюють навчальні програми, що враховують реальні ситуації та специфіку вимови — британської або американської. 

Поєднання високоякісного вивчення та можливості взаємодії з викладачем та колегами робить курси англійської онлайн для дорослих ефективними та практичними для досягнення поставлених цілей.

Підготовка до міжнародних іспитів з англійської у Польщі

Підготовка до іспитів з англійською онлайн у Польщі є ключовою складовою для досягнення академічних та професійних успіхів. Наша школа надає студентам прекрасну можливість підготовки до різноманітних міжнародних екзаменів, які визнаються у всьому світі. 

Ми спеціалізуємося на підготовці до таких іспитів, як:

 • Cambridge English Exams (FCE, CAE, CPE);
 • IELTS;
 • TOEFL та інших. 

Наші кваліфіковані викладачі не лише допомагають у засвоєнні знань, вивченні стійких фраз, фразових дієслів та граматики, але й виробляють стратегії та техніки для успішного складання іспитів. Курси підготовки до IELTS у Польщі - спеціалізовані курси, які допоможуть якісно підготуватись до міжнародного іспиту. Ми прагнемо до того, щоб кожен студент мав впевненість у своїй здатності досягти високих результатів та відкрити нові можливості завдяки володінню англійською мовою. 

Переваги вивчення англійської онлайн

Вивчення англійської мови онлайн відкриває перед вами безліч переваг, забезпечуючи ефективний та зручний шлях до володіння мовою:

 • Гнучкість: ви можете вчитися з будь-якого місця, де є Інтернет, обираючи зручний для вас графік занять. 
 • Інтерактивність: онлайн-курси також надають доступ до широкого спектру навчальних ресурсів та інтерактивних матеріалів, що сприяє більш ефективному вивченню мови.
 • Індивідуальний підхід: додатково, вивчення англійської онлайн дозволяє персоналізувати навчальний процес відповідно до вашого темпу та індивідуальних потреб. 
 • Комфорт: ви отримуєте можливість працювати з висококваліфікованими викладачами та отримувати зворотний зв’язок, зберігаючи при цьому комфортне оточення для навчання.

Крім того, онлайн-курси дозволяють вам взаємодіяти зі студентами з різних частин світу, розширюючи ваше культурне та мовне сприйняття. Цей міжнародний вимір вивчення додає цінну динаміку вашій освітній подорожі. 

Вивчайте англійську онлайн та відкривайте нові можливості для особистого й професійного зростання!

Запишіться на вступне заняття з методистом

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також

news__image

Техніки запам'ятовування слів. Як вчити англійські слова?

Читати

Техніки запам'ятовування слів. Як вчити англійські слова?

Howdy! Одразу почнемо з питання: як у вас із новими словами? Забуваються трохи, еге ж? Саме тому сьогодні ми розглянемо важливий аспект вивчення англійської мови — техніки запам'ятовування слів.

news__image

Використання артиклів a, an та the

Читати

Використання артиклів a, an та the

У світі англійської мови, використання артиклів — "a," "an," та "the" — є однією з найцікавіших та найважливіших граматичних концепцій. Ці короткі слова можуть визначити тон та точність вашого висловлювання. Тож, розібратися в цій темі — неабияке важливе завдання. Готові? Тоді почнемо з того, що ж таке артикль — досить незвична штука для української мови.

news__image

Як протестувати рівень англійської у співробітників

Читати

Як протестувати рівень англійської у співробітників

В сучасному бізнес-середовищі знання англійської мови стає не тільки перевагою, але і необхідністю для успішної комунікації та розвитку компанії. Однак, як визначити рівень володіння мовою серед співробітників та допомогти їм вдосконалити ці навички? Давайте розглянемо це питання крок за кроком.