Як протестувати рівень англійської у співробітників

Як протестувати рівень англійської у співробітників

  Зміст статті:

В сучасному бізнес-середовищі знання англійської мови стає не тільки перевагою, але і необхідністю для успішної комунікації та розвитку компанії. Однак, як визначити рівень володіння мовою серед співробітників та допомогти їм вдосконалити ці навички? Давайте розглянемо це питання крок за кроком.

Корпоративна англійська та її особливості

Ця форма навчання націлена на вдосконалення мовних навичок, які необхідні для ефективної взаємодії в межах конкретної компанії. Ми враховуємо особливості галузі, специфіку професійної лексики та вимоги, що стосуються точності та конкретності мовлення в контексті роботи в даній компанії. Таке навчання сприяє не лише покращенню мовних навичок, але й сприяє формуванню єдиної мовної культури та підтримує сприятливе корпоративне середовище. Корпоративні заняття проводяться виключно для співробітників певної фірми. Це означає, що враховується спрямованість діяльності та специфіка організації.

Курси корпоративної англійської онлайн - це найкращий спосіб для співробітників, щоб покращити їхню англійську для сприяння розвитку бізнесу.

Як проходить перевірка рівня англійської у співробітників

Перевірка рівня англійської у співробітників починається з тестування лексико-граматичних знань. У нашому стандартному тесті вони відповідають на 25 питань, охоплюючи різні аспекти мови. Питання в тесті поступово ускладнюються, тож передбачений варіант відповіді “I don’t know”, щоб виключити вгадування. Також доступне розширене тестування, що, окрім лексико-граматичної частини, включає також перевірку навичок аудіювання, письма та усної частини із методистом. 

Однією з вагомих переваг тестування співробітників у нашій школі англійської мови EnglishOffice є унікальна можливість проведення тестування онлайн. Тестування рівня англійської співробітників у Польщі - на ваш вибір є декілька варіантів тестування: стандартне та розширене. Детальніше про це читайте далі!

З яких етапів складається тестування

Процес тестування рівня англійської мови співробітників включає кілька ключових етапів для точної оцінки їхніх мовних здібностей та визначення оптимального шляху навчання. 

Стандартне тестування:

 • Етап 1: Лексико-граматичне тестування

Цей етап тестування полягає в проведенні лексико-граматичного тесту, який визначає рівень володіння основними граматичними конструкціями та словниковим запасом співробітника. Тест оцінює правильність використання мовних структур та розуміння базових лексичних одиниць.

 • Етап 2: Підбір програм та формування груп

На основі результатів тестування формуються групи співробітників із подібним рівнем володіння мовою для оптимального і ефективного навчання. 

Розширене тестування:

 • Етап 1: Розширене тестування з аудіо, письма та усної частини

Детальне тестування має декілька розділів: лексико-граматичну частину, аудіо-секцію для оцінки навичок аудіювання, розділ для тестування письмових навчиок. А також передбачає усну частину, під час якої кандидати висловлюють свої думки та взаємодіють із методистом.

 • Етап 2: Перевірка результатів тесту та аналіз усної частини

Деталізований тест перевіряється методистом вручну, а також аналізуються письмові та усні навички співробітника. На основі цих даних, методист формує загальний рівень володіння англійською мовою кожного співробітника. 

 • Етап 3: Формування груп

Підбираємо програму та обʼєднуємо у групи співробітників із подібними результатами.

Яка вартість тестування рівня англійської співробітника

Наше стандартне тестування, що містить 25 питань є безкоштовним. Оцінка вартості більш детального тестування рівня англійської може варіюватися в залежності від обсягу і складності тестів. У розділі Тестування англійської мови співробітників онлайн можна ознайомитись із всіма варіантами та вартістю.

Групове чи індивідуальне навчання

Вибір між груповим та індивідуальним навчанням у корпоративному середовищі має свої важливі аспекти.

Розглянемо спершу індивідуальне навчання
Індивідуальне навчання дозволяє адаптувати програму до конкретних професійних вимог та особливостей кожного учасника. Викладач фокусується на потребах кожного, надаючи більше уваги його індивідуальному розвитку. Графік занять та теми можуть бути гнучко адаптовані. Втім, в ізоляції учасник може втратити можливість обміну досвідом та взаємодії, що характерне для групових занять. 

Групові ж заняття створюють можливість обміну досвідом та різноманіттям поглядів. Співробітники можуть взаємно вивчати особливості вживання мови у власних робочих ситуаціях. Такий тип навчання підтримує розвиток комунікативних навичок, що є ключовим для ефективної роботи в команді. Часто групове навчання може бути економічно вигіднішим, оскільки вартість для кожного учасника менше, ніж у випадку індивідуальних занять.
Але є і “мінуси”: У групі можуть бути співробітники із різним рівнем володіння англійською, що може створити труднощі у вивченні для окремих учасників. А також, більша кількість учасників може призвести до меншої уваги до індивідуальних потреб.

Тож, проаналізувавши особливості вашого середовища, ви можете визначити, який підхід відповідає вашим конкретним потребам та забезпечити ефективний розвиток мовних навичок у колективі. Англійська для співробітників у Польщі - курси, які допоможуть досягти бажаного рівня англійського!

З яких етапів складається корпоративне навчання

Корпоративне навчання — це комплексний підхід, що враховує індивідуальні потреби компанії та співробітників. Воно включає кілька ключових етапів:

 • Визначення рівня та підбір програми

На першому етапі здійснюється оцінка потреб компанії. Вивчається рівень володіння англійською співробітниками, а також визначаються сфери, в яких необхідне покращення.

 • Формування груп

Після аналізу результатів тестування формуються групи з приблизно однаковим рівнем англійської та спільними потребами. Це дозволяє оптимізувати навчання та створювати комфортне середовище для взаємодії.

 • Старт навчання

Групи розпочинають навчання з підготовчих юнітів. Цей етап допомагає остаточно визначити відповідність програм для кожного співробітника.

 • Фідбек після перших занять

Після перших занять збираються відгуки від учасників, а також зворотній звʼязок від викладачаю. Це дозволяє вчителям та методистам адаптувати програму для максимального врахування потреб груп та студентів індивідуального навчання.

 • Контроль та підтримка від методиста

Протягом всього курсу методист контролює якість проведення занять, надає підтримку, вирішує труднощі та допомагає в разі необхідності змінити програму.

 • Отримання сертифікату

По завершенню програму студенти пишуть фінальний тест після якого ми видаємо сертифікат зразка нашої школи, при умові складання тесту не нижче, ніж 75%, а також відвідуваність курсу має бути не менше 75%. 

Залежність між рівнем англійської та бізнес-навичками працівника

Рівень володіння англійською мовою має безперечний вплив на бізнес-навички працівника. Високий рівень дозволяє ефективно комунікувати, переконливо презентувати та вести переговори, що є ключовими навичками для успішної карʼєри в міжнародному бізнесі.

А чого варто уникати у своїй англійській мові на роботі? Дивіться наше відео на Youtube!

 

Завдяки комплексному тестуванню та корпоративному навчанню англійської мови можна досягти не тільки високого рівня мовних навичок у колективі, але й підвищити конкурентоспроможність компанії на світовому ринку!

Запишіться на вступне заняття з методистом

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також

news__image

Популярні різдвяні та новорічні пісні англійською

Читати

Популярні різдвяні та новорічні пісні англійською

Якщо у вас є бажання поліпшити свою англійську, але при цьому отримати на додачу святковий настрій, у нас є для вас чудове рішення: слухайте англомовні пісні. Вони допоможуть не тільки розширити словниковий запас, але й покращити вимову й розуміння мови на слух. Але які пісні вибрати на новорічні свята? І які з них будуть не тільки піднімати настрій, а ще й прокачувати ваш рівень англійської? У цій статті ми розповімо про найпопулярніші та найкорисніші у плані вивчення мови різдвяні хіти.

news__image

Англійська для школярів онлайн та її особливості

Читати

Англійська для школярів онлайн та її особливості

У сучасному світі, коли технології та навчання зливаються в єдиний потік, вивчення англійської мови для школярів стає дуже захоплюючим, доступним та ефективним завдяки онлайн-освіті. В EnglishOffice ми переконані, що навчання англійської для школярів може бути не лише корисним, але і може стати захоплюючою пригодою.

news__image

Умовні речення в англійській мові. Головне про Conditionals

Читати

Умовні речення в англійській мові. Головне про Conditionals

А вас теж лякають деякі теми з англійської граматики? Наприклад, така річ, як умовні речення… Вивчення умовних речень, також відомих як Conditionals, може виявитися викликом через їхню складність у граматиці англійської мови. Основна перепона полягає у потребі правильного використання часів при їх створенні.