Вітаємо з Новим роком та Різдвом!

Вітаємо з Новим роком та Різдвом!

    Зміст статті:

Компанія EnglishOffice від щирого серця вітає всіх клієнтів з наступаючими святами і бажає, щоб Новий рік став щасливішим за попередній, нехай усі мрії стануть дійсністю, а успіх відгукнеться теплою усмішкою!
Повідомляємо, що з 30 грудня по 8 січня ми йдемо на зимові канікули та чекаємо на всіх учнів та клієнтів з 9 січня в офісі нашої компанії.

icon lamp Тест рівня

Записатися на безкоштовний урок

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також

Поспішаємо повідомити про нашого нового корпоративного клієнта!

Читати

Поспішаємо повідомити про нашого нового корпоративного клієнта!

Перший мультиканальний ритейлер в Україні та лідер роздрібного ринку побутової техніки та електроніки в мережевому сегменті – компанія COMFY розпочала активне вивчення англійської мови. Бажаємо двом групам рівня Intermediate неймовірних успіхів у навчанні та просуванні до рівня Proficiency!

news__image

Новий корпоративний клієнт!

Читати

Новий корпоративний клієнт!

Раді поділитися з вами новиною про нашого нового корпоративного клієнта! До трудящих, молодих, амбітних і цілеспрямованих, а головне, бажаючих вивчати АНГЛІЙСЬКИЙ приєдналася визнана фаворитом у світі взуттєвої fashion-індустрії, компанія - ANTONIOBIAGGI! Бажаємо групам легкого старту, що запустилися, і негасимого бажання вивчати і вдосконалювати в наш час таку необхідну англійську мову!

news__image

Мовні тренінги

Читати

Мовні тренінги

EnglishOffice запрошує компанії Дніпропетровська скористатися одним із сучасних методів корпоративного навчання англійської мови – мовними тренінгами! Досвід проведення подібного тренінгу для співробітників корпорації СіГруп показав, що ця унікальна послуга на ринку освіти дозволяє не лише покращити знання мови, поринути у тематичне середовище, а й згуртувати корпоративний дух співробітників.