Найпоширеніші помилки в граматиці для рівня Elementary

Найпоширеніші помилки в граматиці для рівня Elementary

    Зміст статті:

Граматика і лексика - це основа англійської мови. Важливо при вивченні мови приділяти рівну увагу цим двом пунктам.

Дуже часто у студентів виникає страх заговорити. Чому з'являється мовний бар'єр?

 

Це з'являється через невпевненість в своїх знаннях, людина боїться помилитися і тому вважає за краще мовчати. Відповідно, знання граматики допоможе вам заговорити вільно і впевнено англійською.

Досить часто у студентів на рівні Elementary виникають проблеми з граматикою. І сьогодні ми розберемо деякі з них.

 

  • Перша і найпоширеніша помилка - це обчислювальні (countable) і неісчісляемие (uncountable) іменники.

Apples, chairs, bags - все це можна порахувати, відповідно це обчислюються. Але money, time, milk, sugar - ми не можемо порахувати і поставити під множина, тому неісчісляемие. Багатьох дивує, що гроші (money) не можна порахувати, але валюту (долари, євро, гривні) можна порахувати. Наприклад, I have money - I have 500 euros.

 

  • Друга помилка - це порядок слів у питанні.

Дуже важливо дотримуватися наступну структуру: питальне слово (фраза) + допоміжне дієслово + суб'єкт (той, хто виконує дію) + дія + час, місце і тд. Наприклад, What are you doing tonight? В даному прикладі, what - питальне слово, are - допоміжне дієслово, you - суб'єкт, doing - дія, tonight - час.

 

  • Наступна помилка - це дієслово to be.

У російській мові ми говоримо - Вона красива дівчинка, в англійському ми скажемо - She is a pretty girl (Вона є гарна дівчинка). Дієслово to be використовується, коли у нас немає видимого дії в реченні. Наприклад, She runs every day, тут у нас є дія - run (бігати), відповідно, to be не потрібен. Також, потрібно не забувати, що в теперішньому часі to be змінюється на am / is / are, в минулому - was / were, в майбутньому - will be.

 

Для того, щоб позбутися від помилок, необхідна практика. Потрібно практикуватися не тільки на письмових вправах, а й на усних. Не потрібно боятися говорити, адже тільки так, ви зможете подолати мовний. Вчіться на помилках і рухайтеся далі. Не забувайте, що на помилках вчаться.

Пишаєтеся тим, чого ви вже досягли і працюйте над своїм англійським.

Запишіться на вступне заняття з методистом

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також

news__image

Як вчити англійські слова? Лайфхаки для школярів!

Читати

Як вчити англійські слова? Лайфхаки для школярів!

Вивчення англійської мови передбачає поповнення словникового запасу. У цій статті ми розповімо, де брати нові слова, про ефективні інструменти для заучування англійських слів і ефективні методики.

news__image

Що важливіше у вивченні англійської мови для дорослих: граматика або лексика?

Читати

Що важливіше у вивченні англійської мови для дорослих: граматика або лексика?

Як простіше говорити англійською? Мати в словниковому запасі 5000 англійських слів, але з дуже слабкими знаннями в граматиці або добре розбиратися в граматиці, але знати 200 слів? Ми постараємося відповісти на питання: так що ж важливіше - граматика або лексика?

news__image

General Speaking with a Native Speaker (онлайн форматі) — 22.05

Читати

General Speaking with a Native Speaker (онлайн форматі) — 22.05

Друзі, 22 травня запрошуємо вас відвідати General Speaking Club with a Native Speaker в онлайн форматі і прокачати свої English Speaking Skills!