Стартує група з підготовки BEC.

Стартує група з підготовки BEC.

    Зміст статті:

Цього тижня стартує група з підготовки до BEC

Особливості іспиту:

- Іспит тестує здатність кандидата ефективно спілкуватися у діловому середовищі, але жодних спеціалізованих знань не потребує.

- BEC призначений для студентів, яким потрібне спеціальне знання англійської мови, щоб займатися діловою кар'єрою на міжнародному рівні.

- Іспит тестує чотири аспекти мовних знань: аудіювання, читання, розмовна мова та лист.

У цьому тесті використовуються вправи, які беруть за основу щоденну ділову.

життя, щоб перевірити здатність кандидата використовувати різні лінгвістичні

функції та структури у діловому контексті.

Бажаємо нашим студентам успіхів у підготовці.

icon lamp Тест рівня

Записатися на безкоштовний урок

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також

news__image

Підготовка та складання кембриджських іспитів у Дніпропетровську

Читати

Підготовка та складання кембриджських іспитів у Дніпропетровську

На сьогоднішній день знання англійської мови вже є “must-have” (тобто практично обов'язковим) для школярів та просто “essential” (тобто життєво необхідним) для людей активного трудового віку, щоб успішно конкурувати у середовищі роботодавців. Але особливо просунуті “володарі англійської мови” розуміють важливість підтвердження свого рівня English міжнародним сертифікатом від Cambridge ESOL згідно з CEFR (система рівнів володіння іноземною мовою, що використовується в ЄС). Дані сертифікати є обов'язковими при вступі до закордонного ВУЗу (у тому числі на програми MBA), еміграції та працевлаштуванні за кордоном. У школярів наявність сертифіката замінює складання іспиту ДПА у школі. Існує серія кембриджських іспитів для дітей віком від 7 до 12 років – Starters, Movers, Flyers. Сертифікат від Cambridge ESOL у такому юному віці не тільки допомагає батькам об'єктивно оцінити рівень знань своєї дитини з англійської мови, а й мотивує вчити англійську самих дітей. Діти – володарі міжнародних сертифікатів з гордістю показують свої “англійські” сертифікати у школі, мотивуючи і викладачів не занижувати їм оцінки з англійської. Тінейджери та дорослі складають іспити з загальної англійської мови – KET, PET, FCE, CAE. Також для "професіоналів в англійській" існують іспити із серії Professional English: BEC (Business English Certificate) та ILEC (International Legal English Certificate). Дані сертифікати не тільки значно підвищують рівень англійської (при підготовці до них), а й зарплату власника при працевлаштуванні. Ще одним плюсом міжнародних сертифікатів Cambridge ESOL є той факт, що їх термін не обмежений, тобто. вони дійсні все життя. До всіх іспитів Cambridge ESOL ви можете підготуватися в компанії EnglishOffice в Дніпропетровську в центрі міста в МЦ Менора. Заняття ведуть сертифіковані викладачі (власники міжнародних сертифікатів) у групах та індивідуально.

news__image

EnglishOffice проводить набір на експрес підготовку до екзамену IELTS у групах та індивідуально.

Читати

EnglishOffice проводить набір на експрес підготовку до екзамену IELTS у групах та індивідуально.

Підготуйся та здай IELTS 10 липня у Дніпропетровську! Компания EnglishOffice проводит набор на экспресс подготовку к экзамену IELTS в группах и индивидуально. Воспользуйтесь возможностью подготовиться и сдать экзамен в МЦ «Менора». Квалифицированные преподаватели, разумные цены и комфортный офис в центре города ждут вас!

news__image

Cambridge Exam (KET, PET, FCE, CAE, CPE) у Дніпропетровську стало набагато простіше!

Читати

Cambridge Exam (KET, PET, FCE, CAE, CPE) у Дніпропетровську стало набагато простіше!

Тепер здати будь-який Cambridge Exam (KET, PET, FCE, CAE, CPE) у Дніпропетровську стало набагато простіше та зручніше разом із нашим партнером Центром Іноземної Літератури (ЦІЛ). Сертифіковані викладачі Englishoffice проводять якісну консультацію, кваліфіковану підготовку до іспитів та подальшу допомогу у реєстрації.