Як я здала IELTS (Part 2)

Як я здала IELTS (Part 2)

    Зміст статті:

 

З чого починати?

  • По-перше, необхідно зрозуміти свою точку старту. Спробуйте зробити кілька завдань з реального тесту минулих років і порівняйте з відповідями. Так Ви зрозумієте свої слабкі і сильні сторони і будете знати, над чим потрібно працювати. Ви, також, можете звернутися до викладача і пройти пробний тест повністю, включаючи Writing і Speaking.
  • По-друге, визначтеся з термінами здачі. У цьому питанні краще проконсультуватися з викладачем або методистом. Вони зі свого досвіду зможуть оцінити ситуацію і прорахувати, скільки часу потрібно на підготовку до Вашого рівня.

Не поспішайте реєструватися відразу, як тільки вирішили здавати іспит, адже передбачити точний термін підготовки за 1 урок або пробний тест складно. В ході занять Вам вже стане зрозуміло з якою швидкістю Ви навчаєтеся і встигаєте Ви до свого дедлайну.

  • Ну і по-третє, виділити пріоритетні частини / завдання. Де у Вас найбільше помилок, ту частину і потрібно практикувати найбільше. У мене, наприклад, майже не було проблем з Reading і Listening, але Writing давався мені складно. Тому твори я писала на кожен урок на протязі 4 місяців.

Готуватися краще з викладачем або самостійно?

До іспиту краще готуватися з викладачем і не важливо, який у Вас рівень.

Якщо в Reading і Listening ще можна перевірити свої відповіді і об'єктивно все оцінити самостійно, то в Writing і Speaking оцінка з боку просто необхідна. Навіть якщо у Вас С1, потрібна людина, яка зможе перевірити Ваші твори і оцінити Ваш Speaking, інакше навряд чи буде прогрес. Адже дуже часто про свої помилки ми навіть не знаємо.

 

Залишилися ще питання?

Наш методист з радістю на них відповісти!

Також, в нашій школі є можливість пройти курс "корпоративна англійська онлайн", та досягнути нових вершин на роботі та бізнесі!

icon lamp Тест рівня

Записатися на безкоштовний урок

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також