Як я здала IELTS (Part 2)

Як я здала IELTS (Part 2)

    Зміст статті:

 

З чого починати?

  • По-перше, необхідно зрозуміти свою точку старту. Спробуйте зробити кілька завдань з реального тесту минулих років і порівняйте з відповідями. Так Ви зрозумієте свої слабкі і сильні сторони і будете знати, над чим потрібно працювати. Ви, також, можете звернутися до викладача і пройти пробний тест повністю, включаючи Writing і Speaking.
  • По-друге, визначтеся з термінами здачі. У цьому питанні краще проконсультуватися з викладачем або методистом. Вони зі свого досвіду зможуть оцінити ситуацію і прорахувати, скільки часу потрібно на підготовку до Вашого рівня.

Не поспішайте реєструватися відразу, як тільки вирішили здавати іспит, адже передбачити точний термін підготовки за 1 урок або пробний тест складно. В ході занять Вам вже стане зрозуміло з якою швидкістю Ви навчаєтеся і встигаєте Ви до свого дедлайну.

  • Ну і по-третє, виділити пріоритетні частини / завдання. Де у Вас найбільше помилок, ту частину і потрібно практикувати найбільше. У мене, наприклад, майже не було проблем з Reading і Listening, але Writing давався мені складно. Тому твори я писала на кожен урок на протязі 4 місяців.

Готуватися краще з викладачем або самостійно?

До іспиту краще готуватися з викладачем і не важливо, який у Вас рівень.

Якщо в Reading і Listening ще можна перевірити свої відповіді і об'єктивно все оцінити самостійно, то в Writing і Speaking оцінка з боку просто необхідна. Навіть якщо у Вас С1, потрібна людина, яка зможе перевірити Ваші твори і оцінити Ваш Speaking, інакше навряд чи буде прогрес. Адже дуже часто про свої помилки ми навіть не знаємо.

 

Залишилися ще питання?

Наш методист з радістю на них відповісти!

Запишіться на вступне заняття з методистом

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також