Особливості підготовки до PET. Лайфхаки як успішно підготуватися та скласти екзамен!

Особливості підготовки до PET. Лайфхаки як успішно підготуватися та скласти екзамен!

  Зміст статті:

B1 Preliminary (PET) — це міжнародний кембриджський іспит з англійської мови, що підтверджує рівень B1/B2 з міжнародного мовного стандарту CEFR (Intermediate / Upper Intermediate). Один і найголовніший привілей цього іспиту є те, що сертифікат не має терміну дії, він вам буде на все життя. Тож підготовка до PET та успішне складання іспити — це ваша конкурентна перевага на ринку праці протягом усієї кар’єри. А якщо ви навчаєтесь у школі, після успішного складання іспиту вам автоматично зарахується 12 балів за ДПА.

Міжнародний іспит Cambridge PET: особливості та структура іспиту

Стосовно структури вона складається з 4 секцій:

 • Перша - це Reading: 6 частин, 45 хвилин . Є 6 частин і всього ви маєте 45 хвилин, важливо пам‘ятати що , при підготовці до іспиту треба контролювати час виконання на кожне завдання, щоб впродовж реального тесту ви не розгубились та все встигли .
 • Друга- це Listening: 4 частини, 36 хвилин  . Він складається з 4 частин . Всі частини на вибір вірного варіанту , окрім третьої , там  потрібно вставити слово чи словосполучення з розповіді. Звертайте увагу на paraphrasing , коли слухаєте аудіо ( частіш за все це і буде правильною відповіддю)
 • Третя – це writing: 2 частини, 45 хвилин. Тут ви зустрінетесь з двома частинами , на кожній вам потрібно написати біля 100 слів , а у вас буде лише 45 хвилин, але якщо ви знаєте чітку структуру та методи роботи з письмової частини, ви легко з нею впораєтесь. В першій частині перевіряють ваше вміння писати Letter на варіативні теми. А ось на другій у вас є вибір між article чи story. Хочу привідкрили одну таємницю для того, щоб заробити додатковий бал, вам потрібно лише влучно використати прислів‘я на англійській.
 • Четверта - це Speaking: 4 частини, 15 хвилин. Тут ви маєте 4 частини, також впродовж іспити ви будете мати партнера.  На першій частині у вас запитають загальні питання про вас , на другій ви маєте описати фото, на третій буде діалог по mind map та на четвертій– topic questions.

Навіщо потрібно складати PET ?

 • Сертифікат PET - це відмінний спосіб отримати цінну кваліфікацію, яка визнається на міжнародному рівні
 • Навчання за кордоном. Результати іспитів Cambridge English визнають більше 20 000 університетів в світі
 • Можливість мати роботу по всьому світу
 • Стажуватися за кордоном
 • Для отримання міжнародних грантів із стажування за кордоном міжнародний сертифікат B1 Preliminary є мust have.
 • B1 Preliminary (PET) -3-й іспит з набору Cambridge English Exams, які пропонують студентам поетапний прогрес

Що потрібно знати перед тим, як складати PET?

Перше і найголовніше – це підготовка! Підготовка до PET онлайн буде найефективнішою, якщо студент володіє англійською як мінімум не нижче середнього рівня Pre-Intermediate. Приділіть 1 рік, щоб покращити свою мову до рівня Intermediate та відпрацювати основні мовні навички. Якщо ви вже на рівні Intermediate, зазвичай 3-6 місяців достатньо, щоб ознайомитися зі структурою іспиту та відпрацювати завдання в бажаному часовому режимі.

Від чого залежить ваш успіх на іспиті?

Якщо ви хочете успішно скласти іспит, не стресуйте та вмійте лімітувати час timing, щоб навчитися цьому вам потрібен досвідчений фахівець.Також використання colorful adjectives допоможе вам заробити найвищі бали у написанні листа та на спікінгу. 

Навчальні навички, що необхідні для успішного складання іспиту.

При підготовці приділіть велику увагу методам опрацювання кожної частини. Тренуйте Reading, Writing, Speaking, Listening по черзі, щоб всі ці секції були на одному рівні. І найголовніше це вміння працювати з часом.

 

Поради та лайфхаки для успішного проходження кожної частини екзамену PET

Лайфхаки для успішного проходження кожної частини:

 1. Щоб досконало виконати завдання вам потрібно уважно прочитати умову
 2. На частині Listening, коли розповідач дає інструкцію до виконання ( до реального іспиту ви будете знати її напам’ять), ви можете вже передивлятися завдання, цим ви збільшуєте собі час на ознайомлення з контекстом
 3. На частині Writing зробіть план, щоб не загубити жодної умови завдання
 4. На частині Speaking користуйтеся правилом «легка граматика, складна лексика»

Основне ваше завдання до реального іспиту – це набути вміння опрацювати всіх типів завдань, влучно користуватися методами відповідей і не забувати про час. До речі, активізація словникового запаса дуже важлива,  а з цим всім вам зможуть допомогти знаючі сертифіковані викладачі з підготовки для PET онлайн в нашій школі.

 

icon lamp Тест рівня

Записатися на безкоштовний урок

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також

news__image

Все про кембріджський іспит FCE. Лайфхаки як успішно підготуватися та скласти екзамен!

Читати

Все про кембріджський іспит FCE. Лайфхаки як успішно підготуватися та скласти екзамен!

B2 First (FCE) - це тест з англійської мови, що підтверджує рівень B2 / C1 з міжнародного мовного стандарту CEFR це Upper-Intermediate чи Advanced. Одним з переваг даного іспиту є той факт, що у сертифіката немає терміну дії, тобто він безстроковий. А значить є вашою конкурентною перевагою на ринку праці протягом всієї кар'єри. А якщо ви навчаєтесь у школі, після успішного складання іспиту вам автоматично зарахується 12 балів за ДПА.

news__image

Чим відрізняються іспит IELTS та TOEFL?

Читати

Чим відрізняються іспит IELTS та TOEFL?

IELTS та TOEFL - це міжнародні тестування не носіїв англійської для перевірки їхнього рівня володіння мовою. Після складання цього іспиту ви отримуєте сертифікат. Він підтверджує ваш рівень відповідно до загальноєвропейської шкали оцінювання CEFR.

news__image

Найближчі сесіі по IELTS у Європі (Польща, Чехія, Словенія, Німеччина, Болгарія)

Читати

Найближчі сесіі по IELTS у Європі (Польща, Чехія, Словенія, Німеччина, Болгарія)

English Office не тільки надає курси з підготовки до IELTS academic та general, але й допомагає у пошуку центрів здачі. Якщо ви вже готуєтеся до IELTS, але не знаєте, де і коли його можна здати — ми підготували список найближчих міст і дат, де ви можете написати тестування, оскільки в Україні центри організації іспитів на час воєнного стану призупинили свою роботу.