Training Successful Writing for FCE and IELTS  в EnglishOffice! 8 жовтня

Training Successful Writing for FCE and IELTS в EnglishOffice! 8 жовтня

    Зміст статті:

New! Training Successful Writing for FCE and IELTS EnglishOffice!

Дата тренінгу – 8 жовтня
Час проведення тренінгу –11.00 – 14.15
Тривалість тренінгу – 3 години

Кількість учасників – 3-5 осіб

Ваші досягнення після закінчення тренінгу:

- Назавжди позбавитеся від типових помилок у секції Writing;

-           Досконало оволодієте технікою написання листів та есе;

-           Відчуєте реальну атмосферу іспитів IELTS&FCE;


Гарантовано наблизіть свій бал до бажаного IELTS-9.0/FCE-A


Встигніть записатися!
717-70-98, 067-563-24-09

Записатися на безкоштовний урок

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також

news__image

Trainings for IELTS 1 жовтня

Читати

Trainings for IELTS 1 жовтня

Нова пропозиція від EnglishOffice! З 1 жовтня стартують тренінги з IELTS! 01.10.16 – Most common mistakes in IELTS: Achieve 9.0. Гарантовано наблизіть бал до бажаного IELTS 9.0!!!

news__image

Стартує група з підготовки BEC.

Читати

Стартує група з підготовки BEC.

Цього тижня стартує група з підготовки BEC. У цьому тесті використовуються вправи, які беруть за основу щоденну ділову. життя, щоб перевірити здатність кандидата.

news__image

Підготовка та складання кембриджських іспитів у Дніпропетровську

Читати

Підготовка та складання кембриджських іспитів у Дніпропетровську

На сьогоднішній день знання англійської мови вже є “must-have” (тобто практично обов'язковим) для школярів та просто “essential” (тобто життєво необхідним) для людей активного трудового віку, щоб успішно конкурувати у середовищі роботодавців. Але особливо просунуті “володарі англійської мови” розуміють важливість підтвердження свого рівня English міжнародним сертифікатом від Cambridge ESOL згідно з CEFR (система рівнів володіння іноземною мовою, що використовується в ЄС). Дані сертифікати є обов'язковими при вступі до закордонного ВУЗу (у тому числі на програми MBA), еміграції та працевлаштуванні за кордоном. У школярів наявність сертифіката замінює складання іспиту ДПА у школі. Існує серія кембриджських іспитів для дітей віком від 7 до 12 років – Starters, Movers, Flyers. Сертифікат від Cambridge ESOL у такому юному віці не тільки допомагає батькам об'єктивно оцінити рівень знань своєї дитини з англійської мови, а й мотивує вчити англійську самих дітей. Діти – володарі міжнародних сертифікатів з гордістю показують свої “англійські” сертифікати у школі, мотивуючи і викладачів не занижувати їм оцінки з англійської. Тінейджери та дорослі складають іспити з загальної англійської мови – KET, PET, FCE, CAE. Також для "професіоналів в англійській" існують іспити із серії Professional English: BEC (Business English Certificate) та ILEC (International Legal English Certificate). Дані сертифікати не тільки значно підвищують рівень англійської (при підготовці до них), а й зарплату власника при працевлаштуванні. Ще одним плюсом міжнародних сертифікатів Cambridge ESOL є той факт, що їх термін не обмежений, тобто. вони дійсні все життя. До всіх іспитів Cambridge ESOL ви можете підготуватися в компанії EnglishOffice в Дніпропетровську в центрі міста в МЦ Менора. Заняття ведуть сертифіковані викладачі (власники міжнародних сертифікатів) у групах та індивідуально.