Рівень англійської мови Intermediate (В1) або середній рівень

Рівень англійської мови Intermediate (В1) або середній рівень

  Зміст статті:

Рівень Intermediate (В1) — це перехідний етап між базовими знаннями та впевненим середнім рівнем. Якщо ви на ньому, то вже здатні висловлювати свої думки більш-менш вільно, розуміти не лише повсякденні теми, але й говорити про бізнес та фінанси. Звісно ж, цей рівень передбачає знання певної граматики та лексики… Саме про це ми й поговоримо далі. 

Запрошуємо на курси англійської мови онлайн, де ви зможете опанувати будь-який рівень, від Starter до Advanced!

Особливості рівня Intermediate

Опанування рівня Intermediate (В1) передбачає: 

 • Розуміння мови: якщо ви дійшли до рівня В1, ви здатні розуміти загальний зміст текстів, які ви читаєте або слухаєте. Це можуть бути короткі розповіді, повідомлення, інструкції тощо. 
 • Спілкування: ви вмієте висловлювати свої думки та ідеї на прості теми. Ви можете вести розмови з носіями мови, хоча ваш словниковий запас може бути обмеженим. Пропонуємо онлайн курси розмовної англійської, де ви зможете взяти заняття з носієм мови та почати практикуватись вже зараз!
 • Читання: ви читаєте короткі тексти, такі як статті, оголошення, листи тощо, розумієте основний зміст і деякі деталі. 
 • Письмо: ви вмієте писати короткі тексти, такі як електронні листи, повідомлення, описи тощо. Ваші речення можуть бути простими, але зрозумілими. 

Граматика та словниковий запас: ви вивчаєте більше граматичних правил та вживаєте більше слів. Ваше мовлення стає більш точним та різноманітним.

Що потрібно знати на рівні B1?

На рівні B1 важливо знати наступне: 

 • Граматика: розуміння основних часів (Present Simple, Past Simple, Present Continuous, Future Simple). Вживання артиклів (a, an, the). Порядок слів у реченні та питальні структури. Пасивний стан. Умовні речення (наприклад, типу 1: “If it rains, I’ll stay home”). 
 • Словниковий запас: збагачення словникового запасу на різні теми — робота, подорожі, хобі, сім’я, їжа тощо. Вивчення фразових дієслів та ідіом. 
 • Читання та аудіювання: розуміння загального змісту текстів, новин, розповідей. Слухання аудіо на різні теми. 
 • Спілкування: вирази для вираження думок, дозволів, заборон. Здатність вести прості розмови з носіями мови. 
 • Письмо: складання коротких повідомлень, листів, описів. Використання правильної граматики та лексики.

Програма навчання рівня Intermediate

Якщо ви вирішили вивчати англійську на рівні Intermediate (В1), вас чекає захоплююча подорож у світ мови та культури. Ось на що ви можете очікувати:

 • Поглиблене вивчення граматики: ви розкриєте нові правила та вдосконалите свої знання з попередніх рівнів. Вивчення правил вживання часів, артиклів, прийменників та інших граматичних структур допоможе вам виражати свої думки більш точно та виразно. 
 • Розширення словникового запасу: ви будете вивчати нові слова та вирази на різні теми. Від роботи та подорожей до хобі та культурних особливостей. Це допоможе вам вести цікаві розмови та розуміти різноманітні тексти. 
 • Читання та аудіювання: ви будете читати статті, розповіді, новини та слухати аудіо на англійській мові. Це розвине ваші навички розуміння мови в різних контекстах. 
 • Спілкування: ви відпрацюєте навички спілкування. Ведення діалогів, обговорення тем, вираження своїх думок та ідей. Ви зможете спілкуватися з носіями мови та іншими студентами. Загальна англійська онлайн - курси, де ви зможете знайти друзів-однодумців та покращувати спілкування!
 • Письмо: ви будете писати короткі тексти, листи, описи. Вивчення правил письма та вдосконалення структури речень допоможе вам виражати свої думки на папері.

Яку граматику охоплює Intermediate рівень

На рівні Intermediate  граматика охоплює такі аспекти: 

 • Часи: ви вивчаєте вживання основних часів, таких як Present Simple, Past Simple, Present Continuous та Future Simple. 
 • Артиклі: ви розумієте, коли вживати артиклі (a, an, the). 
 • Прийменники: вивчаєте правильне вживання прийменників у різних контекстах. 
 • Пасивний стан: ця секція граматики передбачає розуміння та вживання пасивного стану. 
 • Умовні речення: ви вивчаєте умовні речення, наприклад, типу 1 (“If it rains, I’ll stay home”). 

Безумовно, це лише деякі аспекти, і на рівні Intermediate ви будете вдосконалювати свої знання граматики та вживати їх у практичних ситуаціях.

Яку лексику охоплює рівень B1

На рівні B1 студенти вивчають лексику, яка дозволяє їм обговорювати різноманітні теми, від повсякденного життя до актуальних подій. Це будуть слова та вирази для опису людей, місць, подій, роботи, дозвілля та багато іншого. На цьому рівні учні розмовляють на цікаві для них теми, розуміють головну думку в складних текстах, добре читають і пишуть. З такими знаннями мови стає комфортно підтримувати стандартні розмови під час подорожей.

Крім того, на рівні B1 є кілька цікавинок: 

 • Розмова на різноманітні теми: ви можете вести розмови про різні аспекти життя, такі як сім’я, робота, подорожі, хобі та багато іншого. 
 • Читання і розуміння текстів: ви зможете розуміти головну думку в складних текстах, таких як новини, статті та розмови. 
 • Письмо: ви можете писати короткі тексти, листи, повідомлення та інші документи. 
 • Подорожі: з цим рівнем ви комфортно спілкуватиметесь під час подорожей, знаючи необхідну лексику та вирази. 
 • Розуміння культурних відмінностей: ви будете більш чутливі до культурних особливостей та різниці в мовних виразах.

Переваги володіння рівнем англійської Intermediate

Звісно ж, ця точка вашої подорожі англійською мовою відкриває для вас багато перспектив. На рівні Intermediate (B1) ви зможете вести розмови на різноманітні теми, розуміти головну думку в складних текстах, добре читати і писати. Це дозволить вам комфортно спілкуватися під час подорожей та в повсякденному житті. Ви також зможете пройти англомовну співбесіду при влаштуванні на роботу, вести особисте та ділове листування, аргументувати свою точку зору та говорити на різні теми, включаючи подорожі, глобальні проблеми та мистецтво.

Англійська для школярів онлайн - курси, які підходять всім школярам від 12 років та тим, хто бажає вивчати англійську на вищому рівні ніж у школі!

Термін навчання для досягнення Intermediate (В1)

Тривалість навчання для досягнення рівня Intermediate залежить від мотивації, зацікавленості та фундаменту знань, який вже є. На цьому рівні ви повинні володіти активним лексиконом від 2750 до 3250 слів. Це вже досить впевнений рівень, на якому ви зможете брати участь в повсякденній розмові на знайомі теми та обмінюватися інформацією. Також з цього рівня можна починати підготовку до міжнародних іспитів, таких як FCE, IELTS та TOEFL. В цілому, на опанування кожного нового рівня йде в середньому півроку.

Таким чином, рівень Intermediate — це вже серйозне засвідчення ваших навичок. Якщо ви опанували цей рівень, це значить, що ви можете читати новини (так-так, навіть слухати канал ВВС), книжки та журнали, ви можете спілкуватися на складні теми (як от політика, бізнес, фінанси тощо) та багато всього іншого. І, звісно, з цього рівня набагато легше стрибати до професійного володіння мовою! 


 

icon lamp Тест рівня

Записатися на безкоштовний урок

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також

news__image

Рівень англійської мови Pre-Intermediate (A2): що потрібно знати та чим він особливий

Читати

Рівень англійської мови Pre-Intermediate (A2): що потрібно знати та чим він особливий

Pre-Intermediate в англійській мові є першою сходинкою середнього рівня. Він відноситься вже до незалежного володіння мовою. Що саме передбачає Pre-Intermediate? Яку граматику та які теми прийдеться опанувати? Про це — говоримо у цій статті.

news__image

Рівень англійської А1 або Elementary: скільки часу піде на опанування

Читати

Рівень англійської А1 або Elementary: скільки часу піде на опанування

Вивчення англійської мови на рівні A1 (Elementary) — це дійсно захоплююч подорож у світ мови, де ви засвоюєте базові граматичні конструкції та розширюєте словниковий запас. Для більшості вчителів, це, мабуть, найулюбленіший рівень, з якого вони починають готувати студентів!

news__image

Рівень володіння англійською мовою A0

Читати

Рівень володіння англійською мовою A0

Що включає в себе рівень A0? Які навички та знання необхідні для досягнення цього рівня? Якщо ви читаєте цю статтю, вас однозначно хвилюють ці питання. Тож, про що ми будемо сьогодні говорити? Про те, що таке рівень А0, що він дає, а також про поради та ресурси, які допоможуть вам успішно опанувати початковий етап англійської мови.