Бізнес англійська онлайн. Поради щодо ефективного вивчення

Бізнес англійська онлайн. Поради щодо ефективного вивчення

  Зміст статті:

Бізнес англійська стала невід’ємною частиною кожного сучасного бізнесу. Знання цієї мови може відкрити багато можливостей для людей, які працюють у світі бізнесу та мають бажання просуватися по кар’єрній драбині. Однак, вивчення бізнес англійської може бути викликом для багатьох людей, особливо для тих, хто не має можливості займатися цим у весь час.

Однак є вихід: Інтернет надає безліч можливостей для вивчення бізнес англійської онлайн. Курси, вебінари, відеоуроки все це дозволяє вивчати мову віддалено, в зручний для себе час та у прийнятному темпі. Однак, не кожен курс дійсно ефективний. У цій статті ми розглянемо поради щодо ефективного вивчення бізнес англійської онлайн, щоб ви могли знайти оптимальний спосіб для себе та успішно вивчити цю мову.

Чим Business English відрізняється від General English?

Вивчення англійської мови для бізнесу (Business English) відрізняється від загальної англійської (General English), яка вивчається у школах та університетах. Хоча обидва курси мають спільність у граматиці та лексиці, вони мають також і деякі особливості.

 • По-перше, Business English має високий рівень спеціалізованої лексики, яка пов’язана з певними галузями бізнесу. Наприклад, у фінансовому секторі використовуються слова типу budget, revenue, profit, while у сфері маркетингу advertising, branding, promotion. Тому вивчення бізнес англійської має бути спрямоване на певну галузь бізнесу, якою ви займаєтеся або плануєте зайнятися.
 • По-друге, Business English має високий рівень формальності та використовується у професійних ситуаціях, таких як презентації, переговори та ділові листи. У цьому випадку, важливо знати формат та стиль цих документів, щоб ви могли дати коректну відповідь.
 • По-третє, Business English також включає знання про культурні особливості та етикет у бізнесі. Це означає, що ви маєте знати, які форми вітання та завершення розмови використовуються в певних країнах, яких тем потрібно уникається та як поводитися на бізнес-зустрічах.

Узагалі, вивчення бізнес англійської є важливим для кожного, хто працює або планує працювати у сфері бізнесу. Це може допомогти вам покращити свої комунікаційні навички та зробити більш ефективним спілкування з колегами, партнерами та клієнтами з інших країн. Вивчення бізнес англійської також допомагає підвищити професійну компетентність.

Особливості спеціалізованих курсів з англійської

У сучасному світі знання англійської мови є необхідністю для багатьох людей. Саме тому спеціалізовані курси з англійської (ESP) стають все більш популярними. Такі курси дозволяють людям поглиблено вивчати термінологію та граматику англійської мови в певній сфері, такій як бізнес менеджмент, медицина або право.

 • Особливістю спеціалізованих курсів з англійської є те, що вони орієнтовані на потреби конкретної аудиторії. Такі курси створюються з метою вивчення термінології та понять, які потрібні для роботи в певній сфері. 
 • Іншою особливістю спеціалізованих курсів з англійської є те, що вони надають можливість покращити навички в спілкуванні в конкретній професійній галузі. Наприклад, люди, які вивчають англійську мову в сфері бізнесу, мають можливість вчитися вести переговори та складати професійні листи, резюме тощо, що дозволить їм бути більш успішними в своїй кар’єрі.
 • Крім того, спеціалізовані курси з англійської дають студентам можливість познайомитися з культурою та традиціями країн, де ця мова є домінуючою. Люди можуть зрозуміти особливості спілкування та специфіку ведення бізнесу в інших країнах, а також поповнити свої знання про культуру та історію цих країн.

Якщо ми говоримо про бізнес англійську, то вона може ділитися на два типи:

 • General Business English: такий курс підійде тим, хто прагне опанувати загальні поняття бізнесу, особливості ведення переговорів, а також специфіку офіційно-ділового стилю мовлення.
 • ESP (English for Specific Purposes): цей курс варто обирати тим, кого цікавить більше поглиблене вивчення мови.

Наприклад, може бути англійська мова для таких сфер, як:

 • ІТ;
 • маркетинг;
 • менеджмент;
 • HR:
 • фінанси;
 • економіка;
 • право тощо. 

Таким чином, однією з переваг спеціалізованих курсів з англійської є також те, що вони можуть бути більш ефективними, ніж загальні курси. 

З якого рівня можна вивчати бізнес-англійську?

Вивчення бізнес-англійської мови можливе на будь-якому рівні знання англійської мови. Однак, для ефективного вивчення мови, рекомендується мати базові знання англійської мови, які включають основні граматичні правила та словниковий запас (ці компетентності відповідають рівням А1–А2)

Ось деякі корисні поради для вивчення бізнес англійської мови на різних рівнях знання:

Для початківців (рівні А1А2):

 • Почніть з основних граматичних правил та фраз, які використовуються у бізнес-середовищі;
 • Вивчайте нові слова та вирази, пов’язані з бізнесом, такі як назви посад, назви відділів та компаній, фрази для укладення контракту;
 • Використовуйте словники та онлайн-ресурси для вивчення нових слів та виразів.

Для середнього рівня знання англійської мови (рівні В1В2):

 • Поглиблюйте свої знання граматики та вивчайте більш складні теми, такі як умовні речення та модальні дієслова;
 • Використовуйте інтерактивні ресурси типу відео та аудіо матеріалів, для покращення свого розуміння англійської мови, а також вдосконалення вимови;
 • Вивчайте технічні терміни та вирази, які пов’язані з вашою галуззю бізнесу.

Для просунутих знавців англійської мови (рівні С1С2):

 • Вдосконалюйте свої навички письма, щоб мати можливість писати професійні електронні листи та документи англійською мовою;
 • Вивчайте більш складні терміни та вирази, які пов’язані з менеджментом та лідерством;
 • Звертайте увагу на тон та стиль мовлення, який використовують в англомовному бізнес-середовищі;

Взагалі, варто сказати, що немає жорстких обмежень щодо рівня знання англійської мови. Якщо ви прагнете покращити свої знання в цій галузі, то рекомендується почати з основ та поступово поглиблювати свої знання та навички. 

Як краще вивчати бізнес англійську?

Бізнес англійська це важлива частина професійного розвитку, особливо для людей, які працюють у глобальному середовищі. Якщо ви шукаєте способи покращити свої знання з англійської мови, особливо в контексті бізнесу, розгляньте наступні поради:

 • Знайдіть партнера для розмови. Знайти когось, з ким можна вправлятися в англійській мові, може бути корисним, щоб покращити ваші знання та впевненість у власних здібностях.
 • Використовуйте онлайн ресурси. Існує безліч безкоштовних онлайн ресурсів, які допоможуть вам покращити свої знання з англійської мови, включаючи курси, відео та аудіо матеріали.
 • Приділіть увагу граматиці. Граматика важлива складова будь-якої мови, і бізнес англійська не є винятком. Відвідайте граматичні курси або знайдіть спеціальну літературу, щоб покращити свої знання граматики.
 • Читайте професійну літературу. Читання книг та статей, пов’язаних з вашою галуззю, допоможе вам розширити словниковий запас та ознайомитися зі спеціальними термінами та виразами.
 • Практикуйте професійне спілкування. Спілкування з колегами та клієнтами англійською мовою допоможе вам покращити свої комунікативні навички та вивчити нові висловлювання та вирази.
 • Використовуйте мультимедіа матеріали. Дивіться фільми, слухайте подкасти, які допоможуть вам вивчити нові висловлювання та слова, а також покращити свою вимову та розуміння англійської мови.
 • Пропишіть мету та плануйте навчання. Встановлення мети та створення плану допоможе вам зосередитися на основних аспектах вивчення англійської мови, розподілити час та досягти своїх цілей.
 • Використовуйте англійську мову щоденно. Навіть якщо ви знаєте декілька слів або фраз, використовуйте їх щоденно, щоб навчитися використовувати їх в реальних ситуаціях.
 • Використовуйте техніку запису. Записуйте свої бізнес розмови або викладача, щоб потім прослухати їх знову та вивчити нові висловлювання та вирази.

На нашому Youtube каналі є цікаве відео про топові фрази з серіалу "The Office"!

Завдяки цим порадам ви можете покращити свої знання з англійської мови та успішно підтримувати діалог на тему бізнесу, спілкуватися з колегами та клієнтами. Головне починайте вчитися і не зупиняйтеся на досягнутому.

Безкоштовні ресурси для самостійного вивчення Business English

Якщо ви хочете покращити свої знання, але не маєте можливості записатися на платні курси або мати приватного вчителя, то варто звернути увагу на безкоштовні ресурси для самостійного вивчення Business English. 

Ось кілька корисних ресурсів, які можуть бути цікавими для вас:

 • Business English Pod це безкоштовний онлайн-курс, який надає різноманітні уроки з бізнес-англійської мови. Ви можете вивчати новий матеріал, вдосконалювати свої навички та слухати реальні бізнес-інтерв’ю.
 • English Central це безкоштовний ресурс, який допомагає у покращенні вимови та розумінні англійської мови через відеоуроки з відомими спікерами.
 • BBC Learning English це також безкоштовний ресурс, який надає різноманітні уроки з англійської мови, включаючи бізнес-англійську. На сайті є матеріали для різних рівнів знання мови.
 • Duolingo це безкоштовний додаток, який надає можливість вивчати англійську мову на різних рівнях. Додаток включає також і бізнес-англійську, а також допомагає у вдосконаленні граматики та лексики.
 • Coursera це платформа для онлайн-навчання, яка надає можливість брати курси з різних галузей, включаючи бізнес-англійську. 

Крім безкоштовних ресурсів для самостійного вивчення бізнес-англійської, існують і платні варіанти такі як курси по бізнес англійській онлайн, які можуть бути корисними для більш глибокого і професійного вивчення мови. Такі курси пропонуються відомими школами англійської мови, а також спеціалізованими онлайн-платформами.

Під час вивчення бізнес англійської мови, корисно не лише зосередитись на граматиці та лексиці, але й на вивченні термінології, яка використовується у конкретних галузях бізнесу. Для цього можна використовувати спеціалізовані словники та енциклопедії, а також звертатись до фахівців у своїй області та прослуховувати спеціалізовані вебінари.

Навички бізнес-англійської мови можуть стати важливим конкурентним перевагою при пошуку роботи в міжнародних компаніях, а також при спілкуванні з партнерами з інших країн. Тому варто вкладати час та зусилля у вивчення цієї мови, незалежно від того, чи є це самостійне вивчення чи професійні курси.

Важливо пам’ятати, що вивчення мови це постійний процес, тому не зупиняйтеся на досягнутому та продовжуйте розвиватися. Для досягнення успіху у вивченні бізнес-англійської, крім регулярних занять, варто також використовувати інтерактивні ресурси, спілкуватися з носіями мови та приділяти увагу практиці у реальному бізнес-середовищі.

icon lamp Тест рівня

Записатися на безкоштовний урок

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також

news__image

Англійська для IT: як вивчати та кому потрібна?

Читати

Англійська для IT: як вивчати та кому потрібна?

Ми живемо в такому світі, де англійська мова є настільки розповсюдженою, що майже кожна людина так чи інакше зіштовхувалася з нею. Хтось більше, хтось менше, але ми не можемо заперечувати, що знання англійської мови не допоможе нам у житті. Працівники сфери ІТ, як ніхто інший, можуть зрозуміти важливість володіння англійською мовою. По-перше, багато новинок в технологіях йдуть до нас із заходу, по-друге, дуже багато корисної, автентичної інформації для спеціалістів можна знайти саме англійською. Тому, нумо розберемося у цій статті як саме вивчати англійську для ІТ спеціаліста

news__image

Formal English equivalents. Бізнес англійська

Читати

Formal English equivalents. Бізнес англійська

Не знаєте як зробити так, щоб ваша англійська звучала більш формально? Вагаєтесь чи подякувати колезі за допомогою простого thanks чи використати слово gratitude? Тоді нумо розберемося із цим детальніше!

news__image

Як написати CV та резюме англійською мовою для роботи українців у Європі

Читати

Як написати CV та резюме англійською мовою для роботи українців у Європі

Попередні роки тема пошуку роботи в Європі для українців була дуже актуальною. Але останнім часом, зі зрозумілих причин, її актуальність зросла в десятки разів. Звичайно, будь-яка людина хоче знайти не просто якусь роботу. Важливо, щоб вона відповідала його здібностям, освіті, професійному рівню тощо. Перше і головне питання, яке задає собі шукач: «З чого почати?». Почніть з написання CV та резюме. І якщо рідною мовою може не виникнути складнощів у цьому, то ось написання резюме англійською мовою може стати викликом.