Hard & Soft skills викладачів, які проводять корпоративне навчання!

Hard & Soft skills викладачів, які проводять корпоративне навчання!

    Зміст статті:

Останнім часом такі англійські слова як hard та soft skills активно увійшли у словниковий запас українця, а для HR менеджера це вже рутина. На співбесіді з ймовірністю 90% вас можуть запитати, які саме hard та soft skills ви маєте для тої чи іншої посади. Ми розуміємо, що наші клієнти обираючи нас також проводять таку собі співбесіду, щоб зрозуміти на скільки EnglishOffice підходить саме їхній компанії та чи можемо ми задовольнити їхній запит (а ми можемо). Тож ми вирішили спростити вам задачу та хочемо поділитися найважливішими hard та soft skills якими володіють наші викладачі корпоративного направлення.

Почнемо з hard skills:

  • рівень мови С1/С2 - для бізнес комунікації складні граматичні конструкції та академічна лексика невіддільні складові. Наші викладачі добре їми володіють та з радістю поділяться своїми знаннями на заняттях.
  • володіння методичними методиками - для викладача знання мови це лише частина успіху, не менш важливо вміти доступно та адаптивно донести цю інформацію до студентів. Наші викладачі вміють застосовувати у власній педагогічній практиці найефективніші форми, засоби, методи та прийоми розвитку мовленнєвих навичок у студентів.
Soft skills:
  • емпатія - розуміння як саме почувається студент під час процесу навчання надзвичайно важливо для обрання правильного підходу та методики вивчення мови, адже емоції нерозривно повʼязанні з нашою здатністю засвоїти матеріал.
  • гнучкість - наші викладачі дуже відкриті та вміють підлаштовуватися до будь-яких сценаріїв у навчанні. Саме цей skill робить процес вивчення мови максимально кастомізованим.
  • комунікативні навички - наші вчителі вміють знайти спільну мову зі студентами різного віку, професій, світоглядів та інтересів. Створення дружньої атмосфери на уроках важливо для кращого засвоєння матеріалу.

Ми привели лише декілька прикладів, але цей список можна продовжувати ще довго. Наші викладачі чудові спеціалісти, які роблять все, щоб перетворити вивчення мови на хобі, яким хочеться займатися 24/7. Запрошуємо вас онлайн курси англійської мови, щоб самим в цьому переконатися.

icon lamp Тест рівня

Записатися на безкоштовний урок

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також

news__image

Тестування рівня англійської у співробітників. Корпоративна англійська.

Читати

Тестування рівня англійської у співробітників. Корпоративна англійська.

Англійська мова у сфері міжнародної комунікації — це такий собі ключ до нових можливостей, контактів та ринків. Знання мови це необхідність для команди, must-have для спілкування з клієнтами, а можливо, навіть, і між собою, якщо проект міжнародний

news__image

Job interview in English. Як пройти співбесіду англійською мовою?

Читати

Job interview in English. Як пройти співбесіду англійською мовою?

Час війни – це період втрат. Хтось втрачає найдорожче – сім’ю, дім, надію. А хтось втрачає те, що, в принципі, можна замінити, – роботу. Втім, багато для кого трагедія – це одночасно і шанс розпочати нове життя. І воно може вам сподобатися. Так, ви можете спробувати вдачу за кордоном, і успішна підготовка до співбесіди – крок у цьому напрямку.

news__image

Як оцінити рівень англійської у співробітників під час проходження технічного етапу обговорення з клієнтом із ЄС чи США?

Читати

Як оцінити рівень англійської у співробітників під час проходження технічного етапу обговорення з клієнтом із ЄС чи США?

Для багатьох ІТ сфера асоціюється із досить високим рівнем володіння англійською мовою, і не дарма. Англійська для ІТ спеціалістів - це інструмент для комунікації з колегами та замовниками з усього світу, освоєння фахової літератури. ІТ розвивається дуже швидко, та одним з найефективніших способів бути завжди у курсі актуальної інформації - це читати і дивитися професійні ресурси англійською.