Як підвищити мотивацію вивчення англійської мови у співробітників?

Як підвищити мотивацію вивчення англійської мови у співробітників?

    Зміст статті:

Чому часом ми відчуваємо гостре бажання щось зробити, але нічого не виходить? Напевно, ви теж неодноразово стикалися із такими ситуаціями. Наприклад, ви хочете вивчити англійську в офісі та записатися на онлайн курси англійської мови. Вам цікаво. Більше того, вам це потрібно зробити. Але все ніби зупинилося. Справа не рухається. Вся проблема криється в мотивації: або її насправді немає, або вона неправильна. Отже, давайте розбиратися, як підвищити мотивацію!

ВИДИ МОТИВАЦІЇ ДЛЯ СПІВРОБІТНИКА

Для початку, давайте визначимося з тим, що таке мотивація і якою вона буває. Мотивацією (загалом цього слова) називається спонукання до дії. Як правило, мотивація буває двох видів: позитивна та негативна. Тепер поговоримо про кожен вид трохи докладніше.

Позитивна мотивація відноситься до задоволення або винагороди, яку людина отримує під час виконання завдання, мети або після певного заходу. Мотивація вивчення англійської – не виняток. Вона також найчастіше буває саме позитивною. Більшість людей відчувають задоволення, коли виконують завдання, досягають мети або коли отримують нагороду. Ці позитивні спогади потім спонукають їх повторити умови, щоб вони могли знову випробувати ті ж почуття та отримати ту ж винагороду. На рівень мотивації впливатиме сила позитивного почуття та характер нагороди.

Негативна мотивація описує біль або негативні наслідки, які відчуває людина, коли не може правильно виконати завдання або не може досягти своїх цілей. Більшість людей знайомі з негативними емоціями та наслідками, що виникають в результаті невдач, і прагнутимуть уникнути цих почуттів, домагаючись своїх цілей. На рівень мотивації впливає інтенсивність болю чи тяжкість наслідків невдачі.

Однак подібні негативні почуття також можуть чинити надмірний тиск на людину, викликати прагнення досягти успіху, що призведе до вигоряння. Люди можуть втратити пристрасть до занять, що потенційно знизить їхню залученість до тієї чи іншої активності. Тому не рекомендується використовувати негативну мотивацію як інструмент, щоб підштовхнути людину до успіхів.

ЯК ПІДВИЩИТИ МОТИВАЦІЮ В ПЕРІОД СВЯТІВ І ВІДПУСТКІВ

Англійська для співробітників – це сфера, яка потребує особливого підходу до мотивації. Проте як знайти вірну мотивацію? Якщо ви знайшли цю статтю, можете бути спокійними: ви вже мотивовані. Однак давайте розбиратись далі. Можливо, вам здається, що вашої мотивації недостатньо, щоб досягти бажаних результатів, і записатися на онлайн курси ділової англійської мови. Ось із цим і треба працювати! Ми працюватимемо саме з позитивною мотивацією. Ось кілька порад, які допоможуть вам не опускати руки у вивченні англійської мови:

  • Вибір правильної мети вивчення мови. Мотивація та цілепокладання – процеси, які завжди йдуть пліч-о-пліч. Але ставити ціль теж потрібно правильно. Наприклад, якщо зараз у вас рівень Pre-Intermediate, то ви цілком можете поставити собі за мету досягти рівня Intermediate через півроку. Однак якщо ваш рівень нижчий, ця мета виявиться для вас не тільки марною, але вона ще й може серйозно вас демотивувати. Мета обов'язково має бути реальною і вимірюваною.
  • Зв'язок навчання та позитивних емоцій. Це наступний рівень після того, як ви намітили собі план. Тепер потрібно вибрати способи та методи вивчення англійської. Вони мають викликати у вас позитивні емоції. Наприклад, якщо це англійська в офісі, асоціюйте навчання із приємним спілкуванням, з перервою у роботі, зі зміною діяльності.
  • Боротьба із негативними стереотипами. Далі, слід продумати систему і різні установки, що підтримують вашу мотивацію. Мабуть, найпопулярніший стереотип у нашій країні пов'язаний із віком: мовляв, новому треба вчитися у дитинстві. І мови не є винятком. Однак із цим стереотипом треба старанно боротися. Так, ніколи не пізно вивчати щось нове, набувати нових навичок. Все життя людини – для цього.
  • Радість успіхам. Хвалити себе за успіхи, вміти підтримувати свою самооцінку – це також мистецтво. Деякі люди дійсно відчувають великі проблеми з цим. Тому намагайтеся не забувати радувати себе та хвалити за добре виконану роботу!
  • Візуалізація майбутнього. Скористайтеся цікавим прийомом із психології: уявіть своє майбутнє. Яким рівнем англійської ви володієте? Як далеко ви просунулися у навчанні? Де саме ви використовуєте англійську? Ви можете не вірити, але така візуалізація дозволяє не сходити з дистанції та залишатися у тонусі.
  • Насолода від навчання. Компанії пропонують англійську для співробітників не лише заради розвитку їхніх навичок. Вивчати англійську - не означає робити щось необхідне, тільки тому, що "треба". Ви можете отримувати задоволення від навчання. Ви можете насолоджуватися можливістю змінити обстановку, відволіктися від рутини, отримати нові перспективи в житті, новий досвід та враження!

ОСОБЛИВОСТІ НАВЧАННЯ АНГЛІЙСЬКОГО В ОФІСУ І ТОЧКИ КОНТРОЛЮ

Вивчення англійської мови на роботі дозволяє співробітникам розуміти, що компанія їм довіряє та вкладає кошти у їх освіту. В результаті вони почуватимуться більш мотивованими та відданими компанії, в якій вони працюють. Питання в тому, як поєднувати роботу та навчання в офісі? Один із форматів навчання – онлайн. Проте не всім це личить. Деякі компанії вважають за краще запрошувати викладачів до офісу, щоб організовувати заняття на місці. Це також збільшує рівень контролю навчання. Мотивація вивчення англійської мови, таким чином, повинна обов'язково доповнюватися контролем.

Далі, слід скласти зручний розклад, який буде доступним і зручним для всіх співробітників. Звичайно, найлегше зробити це, коли заняття індивідуальні. Однак багато компаній віддають перевагу груповому навчанню. Тоді слід зважати на інтереси всіх співробітників, які входять до групи. До речі, ось кілька типів курсів англійської мови для співробітників, які можуть бути корисними:

  • Pre-recorded course. У цьому типі курсу є тенденція ділити теми дуже специфічним чином, підбирати короткі відеоролики, щоб не втомлювати студента, тому що немає взаємодії за межами класу. Зміст курсу точний і добре ілюстрований, щоб наблизити користувача до практики. Після завершення теми курс зазвичай супроводжується коротким тестом, щоб перевірити, чи закріплені знання співробітників. Для тих, у кого дуже мало часу на день, цей метод буде практичний, але прогрес буде повільнішим. Він також ідеально підходить для людей, які вже освоїли мову, але хочуть розширити свій словниковий запас або покращити граматику.
  • Live course. Цей спосіб ділиться більш тривалі заняття. Вони зазвичай проводять викладачі-носія мови, щоб люди могли познайомитися з фонетикою і загальноприйнятими виразами, підвищуючи свій професіоналізм. Крім того, живі курси дозволяють вам взаємодіяти з учителями. У цих випадках деякі заняття можуть бути доступні в різний час, тому завантаженість дня не завадить вам скористатися цією послугою. Зазвичай ці типи курсів поділяються на групові та індивідуальні.

Отже, тепер ми впевнено можемо сказати: правильна мотивація – запорука наших успіхів. Проте не лише це. Мотивація – взагалі приємна річ. Так, з її допомогою ви доведете справи до кінця, причому успішно, ви також підвищите свою самооцінку, впевненість у собі і, нарешті, навчитеся отримувати задоволення від життя

Записатися на безкоштовний урок

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також

news__image

Корпоративне навчання англійській мові. Відкрито набір!

Читати

Корпоративне навчання англійській мові. Відкрито набір!

Ваші співробітники ще не говорять впевнено англійською? Хочете вийти на міжнародний ринок? Мати іноземних партнерів? Відвідувати міжнародні конференції? Тоді хочемо запропонувати вам навчання корпоративному англійської. І в даній статті ми розповімо, чому вигідно вчити своїх співробітників англійській.

news__image

Корпоративна англійська! New Сlients!

Читати

Корпоративна англійська! New Сlients!

Починаємо квітня відмінними новинами! EnglishOffice раді вітати нових клієнтів з корпоративного англійської!

news__image

Як ефективно організувати навчання онлайн для співробітників?

Читати

Як ефективно організувати навчання онлайн для співробітників?

За останній рік все стали свідками того, як розцвіло онлайн напрямок. І не дивно, адже часто це набагато швидше і зручніше поїздок в офіс, магазин і т.д. Багато компаній, організовуючи заняття з англійської мови для своїх співробітників, також схиляються до формату онлайн. Якщо Ваша компанія не виняток, EnglishOffice допоможе зробити це найбільш ефективно.