Курси англійської мови онлайн у Польщі. Особливості бізнес та корпоративної англійської

Курси англійської мови онлайн у Польщі. Особливості бізнес та корпоративної англійської

  Зміст статті:

Англійська мова – це вічна тема, яка ніколи не втрачає своєї актуальності. Особливо коли ви опинилися за кордоном. Чому ви тут опинилися? У вас можуть бути різні причини: вимушена еміграція, тимчасовий переїзд, подорож чи робоче відрядження. Однак у будь-якому випадку (і навіть у самому стресовому) важливо не втрачати самовладання. І далі рухатися вперед.

Зараз багато хто з нас опинився в Польщі. І для багатьох компаній англійська мова не тільки не втратила своєї актуальності, але – навпаки – стала обов'язковою частиною порядку денного. Ми – зі свого боку – робимо все можливе, щоб курси англійської мови у Польщі стали доступними та по-справжньому комфортними у наші непрості часи.

 

ЯК ОРГАНІЗОВАТИ НАВЧАННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ОНЛАЙН У ПОЛЬЩІ?

Курси англійської онлайн у Польщі – мабуть, найзручніший формат зараз, коли ми виявилися тимчасово обмежені у наших пересуваннях. Є кілька варіантів організації навчання англійської мови онлайн:

 • Індивідуальне навчання: якщо ви шукаєте викладача для себе, звичайно, ви завжди можете звернутися до репетитора. Однак якщо ви любитель більш точного, організованого та орієнтованого на результат навчання, то освітній процес у школі буде кращим.
 • Групове навчання: освітній процес у групах (цей формат особливо зручний для корпоративного навчання) – ідеальний варіант для компаній, які вкладають кошти в людський ресурс. Більшість компаній, які опинилися у вимушеній передислокації, обирають саме англійську онлайн для співробітників у Польщі.

 

ОСОБЛИВОСТІ І ПРОЦЕС НАВЧАННЯ ОНЛАЙН У НОВИХ РЕАЛІЯХ

Проте де знайти мотивацію для того, щоб вивчати щось нове (або продовжувати навчання) в такі непрості воєнні часи? Як організувати процес? Якщо з організацією процесу навчання вам допоможе обрана вами школа англійської онлайн у Польщі, то мотивація – питання, звісно, ​​непросте. Тому ось кілька корисних порад, як знайти сили вивчати іноземну мову у нових реаліях:

 1. Гнучкий графік: домовляйтеся про гнучкий графік та можливості його змінювати. Це важливо, тому що нові реалії, в яких ми опинилися, вимагають від нас гнучкості та вміння підлаштовуватися до обставин.
 2. Позитивний настрій: коли ви продовжуєте робити те, до чого звикли, навіть під час війни, то ви цим доводите собі – життя триває, і незабаром усе повернеться на кола своє. Цей момент також важливий, тому що він допомагає нам зберегти холодний розум і здатність раціонально приймати рішення у стресових обставинах.
 3. Практика: перебуваючи за кордоном, використовуйте цей час, щоб практикувати англійську. У всьому – навіть у страшних речах – треба шукати щось хороше. Цьому нас навчав відомий лікар та філософ Віктор Франкл, який і сам свого часу пережив війну.

 

СТРУКТУРА ОНЛАЙН ЗАНЯТТЯ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Заняття онлайн – таке ж структуроване, серйозне та організоване, як і навчання офлайн. Так, урок починається з розминки (повторення вивченого матеріалу, підбиття до теми уроку). Далі обов'язково йде контроль домашньої роботи: це важливий момент для прогресу. Нарешті, основна частина уроку – це робота над обраною темою (наприклад, робота, хобі, подорожі тощо). Наприкінці ми обов'язково підбиваємо підсумки, аналізуємо проблеми і питання, а також домовляємося про домашнє завдання. Особливості бізнес англійської онлайн - це наявність спеціалізованих тем, пов'язаних з вашою професією (наприклад, менеджмент, маркетинг або IT). Проте структура уроку та комунікативний підхід, який на даний момент є найефективнішим у навчанні іноземної мови, – це залишається незмінним.

 

ОСОБЛИВОСТІ КУРСІВ АНГЛІЙСЬКОГО ОНЛАЙН ДЛЯ СПІВРОБІТНИКІВ З РІЗНИХ КРАЇН

Курси англійської мови онлайн для співробітників у Польщі мають низку особливостей. Так, у компанії можуть працювати люди із різних держав. А це означає, що вони, відповідно, і розмовляють різними мовами. І що ж у такому разі робити? Відповідь на це на перший погляд каверзне питання досить проста: потрібно зробити так, щоб навчання англійської велося… англійською мовою. Хоча саме в цьому і полягає один із принципів комунікативної методики, правда? У зануренні у середу.

Звичайно, при цьому у співробітників не однаковий рівень володіння англійською мовою: хтось уже буваний трудівник на цьому полі, а для когось це непрохідний гай, який треба освоїти. Тому дуже важливо дотримуватися балансу і давати людям матеріал з такими поясненнями, які відповідатимуть їхньому рівню. І, важливо, щоб викладач використовував при поясненні матеріалу – здебільшого – відомі студентам слова та фрази. Також слід підключати візуальний матеріал та аудіозаписи. Крім того, у школах англійської мови багато викладачів володіють відразу декількома іноземними мовами, що дозволяє їм гнучкіше робити свою роботу і підходити до студентів індивідуально.

 

ЯК ВИБРАТИ КРАЩИЙ КУРС З БІЗНЕСУ АНГЛІЙСЬКОМУ ОНЛАЙН У ПОЛЬЩІ?

Отже, припустимо, що ви вже обрали курси англійської мови онлайн для компаній в Польщі. Проте як визначитися з тим, яку програму вибрати? Все залежить від ваших цілей: або вам потрібно просто спростити спілкування в компанії (яке ведеться переважно англійською), або ж ви хочете забезпечити вузькоспрямоване навчання для ваших співробітників. Отже, є два види курсів з англійської мови:

 1. Загальний курс бізнес англійської: тут ви навчитеся підтримувати розмову на загальні теми для бізнес-середовища, оволодієте мистецтвом small talk, а також загалом підтягнете свій рівень іноземної мови.
 2. Спеціалізований курс бізнес англійської: в цьому курсі ви опануєте вузькоспрямовану лексику, характерну для тієї чи іншої професії. Вам також потрібно буде вибрати сферу, в якій ви маєте намір застосовувати іноземну мову: це може бути IT, будівництво, маркетинг, менеджмент, медицина і т.д.

 

КУРСИ КОРПОРАТИВНОЇ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ОНЛАЙН ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ КОМПАНІЙ У ПОЛЬЩІ

Що ж, ми з'ясували, що навчання англійської онлайн у Польщі для співробітників – це цілком реальна та досяжна річ навіть за умов воєнного часу. Тому що життя продовжується, і ми повинні підтримувати економіку. Школи англійської мови пропонують корпоративне навчання у всіх великих містах Польщі: Варшава, Краків, Лодзь, Вроцлав, Познань, Гданськ, Щецин і т. д. Тому де б ви не знаходилися, ви зможете комфортно організувати своє навчання.

Проте «англійський онлайн» – поняття теж розтяжне. Так, можливі різні формати навчання, наприклад:

 • Курси корпоративної англійської по Skype у Польщі;
 • Курси корпоративної англійської з Zoom у Польщі.

Звичайно, це далеко не єдині інструменти, які допомагають проводити заняття онлайн. Але саме Skype та Zoom (ще з коронавірусних часів) стали нашими незамінними помічниками в організації дистанційної роботи та освіти.

Отже, ми з вами знаємо: попри все наше життя продовжується. А життя – це рух, динаміка, робота. Поки ми рухаємось і працюємо, ми живемо. Так сталося, що зараз у нашому глобалізованому світі уявити роботу без англійської складно. Особливо якщо ви опинилися за кордоном. Але організувати навчання онлайн для ваших співробітників це не проблема. Це просто питання майстерного та організованого підходу. А вам залишається тільки покластися на професіоналів і вибрати відповідний графік та курс. Ну і, звичайно, насолоджуватися процесом та вірити в майбутнє! =)

icon lamp Тест рівня

Записатися на безкоштовний урок

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також

news__image

Як підвищити мотивацію вивчення англійської мови у співробітників?

Читати

Як підвищити мотивацію вивчення англійської мови у співробітників?

Чому часом ми відчуваємо гостре бажання щось зробити, але нічого не виходить? Напевно, ви теж неодноразово стикалися із такими ситуаціями. Наприклад, ви хочете вивчити англійську в офісі. Вам цікаво. Більше того, вам це потрібно зробити. Але все ніби зупинилося. Справа не рухається. Вся проблема криється в мотивації: або її насправді немає, або вона неправильна.

news__image

Корпоративне навчання англійській мові. Відкрито набір!

Читати

Корпоративне навчання англійській мові. Відкрито набір!

Ваші співробітники ще не говорять впевнено англійською? Хочете вийти на міжнародний ринок? Мати іноземних партнерів? Відвідувати міжнародні конференції? Тоді хочемо запропонувати вам навчання корпоративному англійської. І в даній статті ми розповімо, чому вигідно вчити своїх співробітників англійській.

news__image

Корпоративна англійська! New Сlients!

Читати

Корпоративна англійська! New Сlients!

Починаємо квітня відмінними новинами! EnglishOffice раді вітати нових клієнтів з корпоративного англійської!