Розмовний бізнес курс англійської мови з підручником "The Business"

Розмовний бізнес курс англійської мови з підручником "The Business"

    Зміст статті:

Ми завжди ділимося з вами найкращим і сьогодні раді представити вам видання підручника #The #Business , який є основою розмовного#бізнес #курсу на рівні #Pre - #intermediate.
Програма вже довела свою ефективність: бізнес-лексика на будь-які випадки ділового життя не дозволить вам втратити мову, приклади різноманітних ситуацій допоможуть вам почуватися впевнено в будь-якій обстановці. З новими актуальними вправами на аудіювання ви зможете розуміти співрозмовників з першого разу. Тексти для читання не здадуться вам нудними чи марними, адже вони простою зрозумілою мовою розповідають, як провідні світові компанії йшли до успіху.
Проте, як розібратися без грамотного вчителя? Не хвилюйтеся, ми і тут допоможемо: наші викладачі мають досвід, кваліфікацію і розумне бажання піклуватися про клієнтів, тому, поки ми з вами, ви ніколи не втратитеся в бізнесі англійською.

Записатися на безкоштовний урок

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також

Вітаємо з Новим роком та Різдвом!

Читати

Вітаємо з Новим роком та Різдвом!

Компанія EnglishOffice від щирого серця вітає всіх клієнтів з наступаючими святами і бажає, щоб Новий рік став щасливішим за попередній, нехай усі мрії стануть дійсністю, а успіх відгукнеться теплою усмішкою! Повідомляємо, що з 30 грудня по 8 січня ми йдемо на зимові канікули та чекаємо на всіх учнів та клієнтів з 9 січня в офісі нашої компанії.

Поспішаємо повідомити про нашого нового корпоративного клієнта!

Читати

Поспішаємо повідомити про нашого нового корпоративного клієнта!

Перший мультиканальний ритейлер в Україні та лідер роздрібного ринку побутової техніки та електроніки в мережевому сегменті – компанія COMFY розпочала активне вивчення англійської мови. Бажаємо двом групам рівня Intermediate неймовірних успіхів у навчанні та просуванні до рівня Proficiency!

news__image

Новий корпоративний клієнт!

Читати

Новий корпоративний клієнт!

Раді поділитися з вами новиною про нашого нового корпоративного клієнта! До трудящих, молодих, амбітних і цілеспрямованих, а головне, бажаючих вивчати АНГЛІЙСЬКИЙ приєдналася визнана фаворитом у світі взуттєвої fashion-індустрії, компанія - ANTONIOBIAGGI! Бажаємо групам легкого старту, що запустилися, і негасимого бажання вивчати і вдосконалювати в наш час таку необхідну англійську мову!