Курси англійської мови для маркетологів онлайн

Курси англійської мови для маркетологів онлайн

  Зміст статті:

Знання англійської мови стає необхідністю для фахівців у будь-якій сфері. Навіть якщо ваша робота не передбачає прямого використання англійської мови та спілкування з колегами або партнерами з інших країн, це може стати важливим елементом для професійного росту.

Щоб залишатися в курсі всіх світових тенденцій у вашій галузі, новітніх технологій та інновацій, ви, напевно, захочете підписатися на соцмережі та розсилки від провідних фахівців. Зазвичай це висококваліфіковані спеціалісти, що ведуть комунікацію англійською мовою. Що робити? Вивчати англійську мову, щоб бути in the picture.

Запрошуємо на курси англійської для маркетологів онлайн, де наші кваліфаковані викладачі англійської, допоможуть з вивченням професійної термінології та загальної граматики.

Особливості англійської для маркетологів

У галузі інтернет-маркетингу з’являються нові тренди майже щодня. Це одна з найбільш динамічних та гнучких галузей, що швидко адаптується до змін.
Вивчайте ці терміни, і, хто знає, можливо, через кілька місяців ви будете успішно співпрацювати з англомовною компанією. З урахуванням того, що багато термінів перейшли з англійської на українську, це буде зовсім нескладно.

Вивчення англійської для маркетологів має свої особливості, що враховують специфіку цієї професійної галузі. Однією з ключових особливостей є необхідність розуміння маркетингових термінів та понять, які часто використовуються в англомовному бізнес-середовищі.

 • Бізнес-англійська: для ефективної комунікації в цій галузі, маркетологам важливо володіти високим рівнем бізнес-англійської та розуміти тонкощі термінології. Бізнес англійська онлайн - курси, які зможуть допомогти у вирішенні цих питань! 
 • Лексика: вивчення англійської для маркетологів включає освоєння фахової лексики, такої як target audience, brand positioning, marketing strategy, та інших ключових понять. 
 • Письмова англійська: важливо вдосконалювати навички письма, оскільки часто маркетологи створюють рекламні тексти, продаючі матеріали та інші види контенту. Здатність ефективно висловлювати ідеї та привертати увагу цільової аудиторії через письмовий контент є ключовим умінням.

Під час вивчення англійської для маркетологів, рекомендується активно користуватися фаховою літературою, відеоуроками та курсами, спрямованими саме на розвиток мови в контексті маркетингової діяльності. Також важливо взаємодіяти з іншими фахівцями в цій галузі, щоб отримувати практичний досвід та вдосконалювати комунікативні навички.

Який рівень англійської потрібен маркетологу для роботи?

Тож, рівень володіння англійською для маркетолога є ключовим аспектом, оскільки ця мова визначається як мова міжнародного бізнесу і маркетингової комунікації. Мінімальний рівень англійської, необхідний для роботи маркетологом, зазвичай пов’язаний із загальним розумінням та використанням бізнес-термінів.

 • На початковому етапі маркетолог може зручно володіти рівнем Intermediate, що дозволяє ефективно спілкуватися, розуміти фахову лексику та проводити бізнес-переговори. Якщо ваш рівень англійської нижчий за середній, запрошуємо спочатку пройти курс "Англійська для початківців онлайн", де ви опануєте базові знання з англійської.
 • Однак для досягнення високого професійного рівня, особливо у великих міжнародних компаніях, бажано досягти рівня Upper-Intermediate або Advanced.

Важливо зауважити, що рівень англійської може варіюватися в залежності від конкретної посади, ринку та компанії. Однак завдяки розвитку технологій та доступності онлайн-ресурсів, маркетологи мають можливість постійно вдосконалювати свої мовні навички і підтримувати конкурентоспроможність на міжнародному ринку праці!

Як проходить навчання?

Заняття англійською для маркетологів онлайн відбуваються в зручний для учасників час із використанням спеціалізованої платформи та інтерактивних інструментів. Програма навчання орієнтована на специфічні потреби маркетологів і розроблена відповідно до їхніх професійних завдань та вимог.

Кожне заняття розпочинається з введення в тему чи обговоренням актуальних питань у галузі маркетингу. Практичні аспекти навчання охоплюють такі аспекти, як розуміння ринкових тенденцій, розробка маркетингових стратегій, вивчення термінів та інструментів маркетингу.

Основна частина уроку включає в себе розбір конкретних сценаріїв та завдань, які виникають у роботі маркетологів. Викладачі, які спеціалізуються в галузі маркетингу, розглядають практичні аспекти застосування англійської мови в професійному середовищі.

Комунікація в процесі навчання відбувається переважно англійською мовою, що дозволяє учасникам активно практикувати та вдосконалювати свої навички.

Заняття можуть включати в себе case studies, групові дискусії, аналіз кейсів та інші форми інтерактивної взаємодії. Домашні завдання спрямовані на закріплення отриманої інформації та дозволяють учасникам застосовувати нові знання в практиці. 

З чого складається заняття англійської для маркетологів

Англійські заняття для маркетологів включають ряд ключових етапів, спеціально адаптованих до потреб фахівців у цій галузі. Уроки у English Office відбуваються за стандартною схемою. Викладач розпочинає заняття рівно у вказаний час (наприклад, о 12:00) і очікує на учня. Зазвичай структура уроку виглядає наступним чином:

 • Розминка: триває 5 хвилин і зазвичай представлена у вигляді цікавої гри. Мета розминки — налаштуватися на навчання та підготуватися до основної теми уроку.
 • Перевірка домашнього завдання.
 • Основна частина уроку: вивчення та закріплення нового матеріалу. Викладач розглядає зі студентами нові слова на тему маркетингу, надає визначення, тренує вимову та дає приклади вживання кожного слова. Після ретельного ознайомлення з матеріалом настає час для практики, що сприяє закріпленню вивченого на уроці. Той самий підхід використовується й для вивчення граматики: спочатку викладач надає докладне пояснення та приклади, а потім переходить до практичних вправ. У своїй роботі наші викладачі дотримуються методики, розробленої Кембриджем.
 • Підведення підсумків та питання щодо розглянутого матеріалу.
 • Домашнє завдання.

Уроки в English Office — це не лише можливість підвищення рівня англійської, але й можливість налагодження стійкого співтовариства. Ви можете спілкуватися зі своїми колегами зі сфери маркетингу та насолоджуватися професійним нетворкінгом!

Англійський словник digital-маркетолога

Тож, ми виявили, що у світі цифрового маркетингу активне володіння англійською мовою є ключовим фактором для успішної комунікації та розуміння термінології. Англійська для маркетологів є дуже важливим пунктом для отримання бажанного оффера. Тому далі ми розглянемо основні терміни та вирази, які є необхідними для ефективної роботи в сфері digital-маркетингу:

 • Funnel — воронка продажів. Модель, що відображає стадії, які клієнт проходить від ознайомлення з продуктом або послугою до здійснення покупки. 
 • Geotargeting — геотаргетинг. Маркетингова стратегія, яка використовує геодані для спрямування рекламних повідомлень на конкретний географічний регіон. 
 • Inbound marketing — вхідний маркетинг. Стратегія маркетингу, яка базується на створенні цікавого та корисного контенту для привернення уваги потенційних клієнтів, розширення обізнаність про бренд та створення відносин з аудиторією. 
 • Landing page — лендінг. Самостійна сторінка в Інтернеті, призначена для конкретної цілі — зазвичай для збору контактної інформації від відвідувачів або пропозиції конкретного продукту чи послуги. 
 • Target audience — цільова аудиторія. Група осіб, які є потенційними споживачами продукту чи послуги.
 • User-generated content (UGC) — вміст, створений користувачем. Це будь-який контент, який створюється і розповсюджується самими користувачами, такий як відгуки, фотографії, відео або коментарі. 
 • Viral marketing — вірусний маркетинг. Стратегія маркетингу, спрямована на створення контенту, який поширюється швидко та широко через соціальні мережі та інші онлайн канали. 
 • White hat SEO — біла оптимізація для пошукових систем. Етичні та законні методи оптимізації веб-сайтів для покращення їх рейтингу в пошукових системах. 
 • Cross-selling — крос-продаж. Метод маркетингу та продажу, при якому клієнту пропонуються додаткові продукти чи послуги, які можуть бути корисними чи цікавими разом з основним замовленням. 
 • Gamification — гейміфікація. Використання елементів гри, таких як конкуренція, винагорода та виклики, в маркетингових стратегіях для залучення та утримання уваги аудиторії. 
 • Influencer marketing — маркетинг впливу. Стратегія маркетингу, при якій компанії співпрацюють з впливовими особистостями або блогерами для реклами своїх продуктів чи послуг. 

Англійські абревіатури, які потрібно знати всім маркетологам

Запозичення абревіатур у маркетинговій галузі є нормою, проте розуміння їхнього значення важливо для ефективного спілкування та успішної реалізації стратегій. Тут ми розглянемо ключові англійські абревіатури, які є необхідними для кожного маркетолога, розкриваючи їхнє значення та вплив на сучасну маркетингову практику: 

 • CPA (Cost per action) — вартість, яку потрібно заплатити за кожну дію, яку виконує потенційний клієнт на веб-сайті.
 • CPC (Cost per click) — вартість за кожне натискання на рекламне оголошення, що спрямовує користувача на відповідний веб-сайт.
 • CPM (Cost per 1,000 impressions) — вартість за 1000 показів рекламного повідомлення перед аудиторією.
 • CTR (Click-through rate) — відсоток користувачів, які переходять на веб-сайт після натискання на рекламне оголошення.
 • KPI (Key Performance Indicator) — ключовий показник ефективності, який визначає успішність компанії, такий як кількість залучених клієнтів або підписників.
 • PPC (Pay per click) — система оплати, де вартість реклами визначається кількістю натискань на неї.
 • SMM (Social Media Marketing) — маркетинг у соціальних мережах, спрямований на просування бренду чи продукту через використання соціальних платформ.
 • SEO (Search Engine Optimization) — оптимізація веб-сайту для покращення його позицій в результатах пошуку, зокрема, збільшення трафіку з органічних результатів пошуку.

Корисні ресурси для вивчення англійської маркетологам

Вивчення англійської мови для маркетологів може стати цікавим та динамічним хобі! Це не лише заняття із вчителем, але й самостійна подорож: курси, подкасти… 

Ось кілька рекомендацій для вас, які можуть вам сподобатися:

Безкоштовні онлайн-курси англійською з маркетингу:

 • Курс з маркетингу від HubSpot Academy;
 • Курс для маркетологів від Google Digital Garage;
 • Курс з діджитал маркетингу від Great Learning;
 • Курси для маркетинг спеціалістів від Google

Крім того, ви можете послухати різноманітні канали для маркетологів англійською мовою: 

Або ж звернути увагу на професійні подкасти: 

Тож, курси англійської мови для маркетологів онлайн є важливим і ефективним інструментом для розвитку професійної кар’єри в глобальному маркетинговому середовищі. Вони надають можливість здобути необхідні вміння та знання, сприяючи покращенню комунікаційних навичок. Онлайн-курси з англійської для маркетологів дозволяють пристосовувати навчання до індивідуальних потреб, забезпечуючи зручний та доступний спосіб підвищення кваліфікації!

 

icon lamp Тест рівня

Записатися на безкоштовний урок

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також

news__image

Курси англійської мови онлайн у Польщі

Читати

Курси англійської мови онлайн у Польщі

Чимало українців сьогодні опинилися за кордоном. І в цей момент, особливо гостро відчувається, що головний інструмент українця у новому суспільстві — це мова. Англійська мова недарма вважається універсальною: вона стає у нагоді й для українців у Польщі. Тож, куди йти, якщо вам треба вивчити англійську у Польщі? Про це — трошки далі!

news__image

Техніки запам'ятовування слів. Як вчити англійські слова?

Читати

Техніки запам'ятовування слів. Як вчити англійські слова?

Howdy! Одразу почнемо з питання: як у вас із новими словами? Забуваються трохи, еге ж? Саме тому сьогодні ми розглянемо важливий аспект вивчення англійської мови — техніки запам'ятовування слів.

news__image

Використання артиклів a, an та the

Читати

Використання артиклів a, an та the

У світі англійської мови, використання артиклів — "a," "an," та "the" — є однією з найцікавіших та найважливіших граматичних концепцій. Ці короткі слова можуть визначити тон та точність вашого висловлювання. Тож, розібратися в цій темі — неабияке важливе завдання. Готові? Тоді почнемо з того, що ж таке артикль — досить незвична штука для української мови.