Уроки англійської мови онлайн: як організувати процес навчання

Уроки англійської мови онлайн: як організувати процес навчання

    Зміст статті:

Наше життя ритмічно змінюється, що вимагає нових умов успіху, і однією з них є ефективне використання часу. Якщо людина бажає розвиватись, оптимальним рішенням може стати запис на онлайн-курси з англійської мови. Це дозволить вивчати мову вдома або на роботі, в перервах між справами. Сьогодні ми обговоримо особливості ефективного та комфортного дистанційного навчання, оскільки лише запис на курси не гарантує успіху в освоєнні мови. Для досягнення успіху у навчанні потрібно підготуватись до занять, визначити свої цілі та зосередитись на мотивації. Які кроки потрібно зробити перед початком дистанційного навчання?

Ефективність онлайн курсів англійської мови

Онлайн курси англійської мови можуть бути дуже ефективними для вивчення мови. Їх переваги включають гнучкий графік, можливість вивчати мову в будь-якому місці з доступом до Інтернету, інтерактивність та доступність до широкого спектру матеріалів для навчання. Однак, ефективність залежить від багатьох факторів, в тому числі якість курсу, рівень мотивації та зусиль студента, а також можливості для практики мовлення в реальних ситуаціях.

Онлайн курси англійської мови в EnglishOffice мають багато позитивних і схвальних відгуків від наших студентів. Особливості англійської онлайн полягають у тому, що вони стануть чудовою альтернативою традиційним заняттям, а ще допоможуть отримати необхідні знання для складання міжнародних іспитів та отримання сертифікатів, покращити свої Speaking, Reading, Listening and Writing skills, прокачати свою англійську для роботи, щоб впевнено спілкуватися з іноземними колегами та клієнтами, правильно писати CV(resume), знати, як відповідати на співбесідах та ін. Крім того, вагомою перевагою онлайн навчання є те, що Вам не потрібно носити з собою підручники та збірки вправ, оскільки всі матеріали надаються в електронному форматі та зберігаються на вашому комп'ютері. Більш того, ви матимете доступ до онлайн платформи EnglishOffice, на якій можна займатися з будь-якого пристроя, в будь-який час.

Навіщо проходити пробний урок англійської онлайн

Школа EnglishOffice перед початком навчання завжди пропонує кожному потенційному студенту пройти безкоштовний пробний урок. Таке заняття має низку переваг:

● Ви можете особисто поспілкуватись з методистом, зв’язавшись у Zoom, дізнатись про різні курси та програми, зрозуміти, за якою методикою здійснюється викладання, ознайомитись з навчальними матеріалами та зрозуміти, чи Вам підійде онлайн формат уроків англійської;

● методист визначить Ваш рівень та підбере відповідну програму;

● після знайомства та визначення цілей Вам покажуть, як відбувається робота на навчальній платформі EnglishOffice;

● наприкінці пробного уроку у Вас буде час поставити свої запитання, обговорити розклад та погодити дату початку навчання;

● після уроку Ви зрозумієте, чи зручно вам було б працювати на онлайн платформі, чи підходить розклад та інтенсивність уроків англійської та додаткових спецкурсів.

Особливості навчання онлайн у сучасних умовах

Часто у нас виникає складність у тому, щоб змусити себе працювати/навчатись вдома через велику кількість домашніх справ та інших справ, які займають багато часу. Чи можливо знайти мотивацію для онлайн навчання англійської мови, коли здається, що це марнування часу та грошей?

Дослідження свідчать про те, що ринок онлайн освіти постійно зростає, а особливо популярність набирають мовні курси. Це підтверджує той факт, що онлайн-курси англійської мови, які можна знайти в інтернеті, дають ті ж самі результати, що й традиційні заняття у мовних школах з викладачем. Дійсно, вивчення англійської мови онлайн може бути дуже зручною та ефективною формою навчання. Ви можете займатися у будь-який зручний для вас час, не витрачаючи час та гроші на дорогу до мовної школи. Крім того, ви можете вибрати викладача, який найбільше вам підходить, і мати доступ до широкого спектру навчальних матеріалів.

Однак, важливо пам'ятати, що самостійне навчання може бути вимогливим та потребує від вас дисципліни та відповідальності. Тому важливо зберігати мотивацію та зосередженість на процесі навчання, щоб досягти бажаного рівня володіння мовою.

Структура онлайн заняття з англійської мови в EnglishOffice

Перед кожним заняттям Ваш викладач складає план заняття відповідно до вашої програми. Однак, якщо ви раптом щось не встигнете вивчити, то потім зможете без проблем надолужити втрачене, так що це ніяк не позначиться на наступному уроці.

Крім того, кожне заняття має спеціальний структурований план, який допомагає грамотно розподілити час та побудувати роботу найефективнішим чином. Під час уроків можна зустріти такі аспекти:

Warm-up/Lead-in

Один з найважливіших моментів заняття є warm-up. Це невелика вступна активність, яка дозволяє нашим студентам включитись в середовище англійської та зарядитися на наступні 50 хвилин заняття. Викладачі EnglishOffice використовують безліч різних інтерактивних ресурсів та цікавих активностей, щоб студенти позитивно налаштувались на урок.

 

Check Homework

Для самостійного опрацювання пройдених матеріалів та практики здобутих навичок студенти кожного заняття отримують домашнє завдання. На обговорення результатів викладач виділяє від 5 до 10 хвилин, в залежності від об'єму та складності завдань. Під час обговорення учні можуть поставити всі питання стосовно складних і проблемних завдань, які могли б виникнути. Отже, викладач відстежує прогрес кожного студента. У разі потреби, тему можна розглянути повторно.

 

Main Body(основна частина)

Залежно від курсу, програми, цілей студента проходить вивчення нових тем - граматичних, лексичних, розмовних тощо. Викладачі надають максимально прості та зрозумілі студенту пояснення, обирають різноманітні завдання, щоб завантажити студента у природну комунікацію. Інтерактивні завдання та платформа лише допомагають зробити заняття цікавими для студента, адже таким чином підтримується його мотивація продовжувати навчання.

 

Bomd Game

5 хвилин уроку викладач виділяє на те, щоб перевірити, як студент зрозумів матеріал нової теми. Зазвичай це може бути якась гра або інтерактивна вправа на лексику чи граматику.

 

Sum up+Home Task

Фінальна частина заняття присвячена фідбеку вчителя студентові та пояснення наступного домашнього завдання.

Користь домашніх завдань

На жаль, не всі студенти, які вивчають англійську мову онлайн, бажають виконувати домашні завдання після уроків, оскільки це нагадує їм про шкільні обов'язки, які не викликають позитивних емоцій. Однак, виконання домашніх завдань є важливою складовою успішного вивчення англійської мови онлайн, оскільки це дозволяє закріплювати навички, які були набуті на уроці. Якщо не виконувати домашні завдання, то навчання може розтягнутися на довший час та не принести належних результатів.

Нижче наведемо вам декілька переваг виконання домашнього завдання у вивченні англійської мови онлайн:

● Під час виконання домашніх завдань Ви можете виявити свої слабкі місця, які можуть бути незрозумілі під час уроку, але які стають очевидними під час самостійного вивчення.

● Домашнє завдання передбачає письмові вправи, що допоможуть покращити твій правопис та навички висловлювання своїх думок іноземною мовою.

● Навчальні платформи, що використовуються на курсах, надають миттєві результати, що дозволяє тобі швидко виявити та виправити свої помилки без очікування на коментарі викладача.

● Домашні завдання, які надаються на курсах, відрізняються від шкільних вправ. Вони не вимагають написання творів або складних речень з використанням всіх часів, а нагадують захопливі інтелектуальні ігри,квізи, креативні проекти, презентації.

Курси англійської мови з ефективним процесом навчання по Skype або Zoom

У проведенні онлайн занять на курсах онлайн англійської для дорослих викладачі EnglishOffice наголошують на інтерактивності, максимально занурюють студентів в автентичний мовний матеріал. За допомогою різних можливостей Zoom та Skype ми навчилися ефективно створювати атмосферу фізичної присутності на уроці. Нижче пропонуємо вам кілька прийомів, які ми активно використовуємо при проведення онлайн занять:

Демонстрація екрану

Це крута можливість викладачеві в режимі реального часу використовувати онлайн ресурси та пояснювати новий матеріал. Всі матеріали виводяться на демонстрацію для того, щоб студенти мали візуальну підтримку. Отже студентам не потрібно відкривати власні електронні підручники і зошити.

 

Інтерактивна дошка

У роботі можуть використовуватись різні дошки, такі як Miro, Jamboard та Whiteboard in Zoom. Це розширює ряд можливих активностей, які студенти можуть виконувати разом на дошці, слідкувати за поясненням викладача і навіть креативити самостійно.

 

Робота в парах та міні-групах

На онлайн заняттях викладачі EnglishOffice не виступають у ролі лектора. Усі студенти, як індивідуальної так і групової форми навчання входять у процес заняття, яким керує викладач. Тобто основна роль викладача на уроці скерувати, направити, допомогти та пояснити студентам. Таким чином, студенти групової форми навчання співпрацюють не тільки з викладачем, але й у парах та групах, за роботою яких слідкує викладач.

 

Внутрішній чат

У додатках Zoom та Skype в студентів є можливість надіслати повідомлення викладачу, не відволікаючи інших учасників. Викладач за допомогою внутрішніх чатів може дублювати пояснення, помилки чи нову лексику.

 

Можливість відтворення відео та аудіо

Ці функції дозволяють разом пропрацювати відео/аудіо матеріали, користуватися паузами, перемотуванням і повтором, підсумовувати побачене, спираючись на окремі стоп-кадри, та передбачити подальші події або думки про відео переглядаючи окремі майбутні кадри.

Як мотивувати себе на онлайн-навчання англійської/поради щодо дистанційного навчання англійської

Мотивація є ключовим чинником у будь-якому процесі навчання, в тому числі і при онлайн-навчанні англійської мови. Ось кілька порад, які можуть допомогти зберегти мотивацію протягом онлайн-навчання англійської мови:

● Створіть розклад та дотримуйтесь його. Це допоможе вам створити режим, відведений для навчання англійської мови, а також підвищить вашу мотивацію і продуктивність.

● Плануйте час для виконання домашніх завдань та вправ. Домашня робота є важливою частиною навчання, тому важливо знайти час для її виконання та закріплення матеріалу.

● Використовуйте додаткові ресурси для підвищення ефективності навчання. Наприклад, відеоуроки, підкасти, електронні книги тощо можуть допомогти у засвоєнні матеріалу та збереженні мотивації. Крім того, не забувайте про платформу EnglishOffice, де ви зможете у будь-який час потренувати grammar and vocabulary та знайти безліч цікавих автентичних відео і статей на ваш смак.

● Взаємодійте з іншими студентами та викладачами. Комунікація з іншими людьми, які вивчають англійську мову, може допомогти вам зберегти мотивацію та отримати цінні поради. Школа EnglishOffice пропонує своїм студентам кожного місяця одне безкоштовне заняття з носієм у форматі Speaking club, де ви зможете поспілкуватись не тільки носієм, а також з іншими студентами, які вивчають англійську.

● Використовуйте мову у повсякденному житті. Спробуйте вести щоденник англійською мовою, дивіться фільми та серіали в оригінальній мові, слухайте музику тощо. Це допоможе вам зануритися в мову і підвищити свій рівень знань. Саме в школі EnglishOffice у вас є чудова можливість сформувати зручний для вас графік, системно виконувати домашнє завдання, пропрацьовувати лексику і граматику у нас на платформі та навчатись за цікавими методиками наших викладачів.

Тож не втрачайте час, та записуйтесь на курси англійської мови онлайн в нашій школі! 

Запишіться на вступне заняття з методистом

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також

news__image

Англійські скорочення, сленг та абревіатури

Читати

Англійські скорочення, сленг та абревіатури

Останнім часом ми звикли витрачати на спілкування як можна менше ресурсів. Справа в тому, що комунікація стає все більш інтенсивною. І у нас залишається все менше часу, щоб відповідати на повідомлення повноцінно. Чи є вихід із цієї ситуації? Так! Можна використати сленг. В англійській мові, сленг та абревіатури дозволяють швидко відповідати на повідомлення, а ще робити професійну комунікацію унікальною. Більше про це – далі

news__image

Види питань в англійській мові

Читати

Види питань в англійській мові

Ставити запитання англійською мовою, а потім правильно відповідати на них. Інколи це задача не з легких. Часто нам доводиться звертати увагу на порядок слів або інші особливості, характерні для питань в англійській мові. Сьогодні ми розглянемо 6 типів запитань англійською мовою і те, як на них правильно відповідати. Готові?

news__image

Особливості вивчення англійської для школярів: програми, форми та методи

Читати

Особливості вивчення англійської для школярів: програми, форми та методи

Сучасні батьки вкладають у своїх дітей неабиякі ресурси. Це стосується їх навчання та розвитку. Знання й навички відкривають перспективи у цьому житті. Англійська мова – одна з таких навичок. Чим відрізняється англійська мова для школярів від курсів для дорослих? Як правильно навчати дітей іноземній мові? Про це та не тільки – далі