EnglishOffice став лауреатом премії "Людина року Придніпров'я"

EnglishOffice став лауреатом премії "Людина року Придніпров'я"

    Зміст статті:

Напередодні травневих свят нам надійшов дуже приємний лист. EnglishOffice став лауреатом премії "Людина року Придніпров'я" у номінації "Кваліфіковані послуги професіоналів для корпоративних клієнтів".
Пишаємося нашою спільною працею та досягненнями. Спасибі всім!
icon lamp Тест рівня

Записатися на безкоштовний урок

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також

Розмовний бізнес курс англійської мови з підручником "The Business"

Читати

Розмовний бізнес курс англійської мови з підручником "The Business"

Ми завжди ділимося з вами найкращим і сьогодні раді представити вам видання підручника "The Business", який є основою розмовного бізнес-курсу на рівні Pre-intermediate. Програма вже довела свою ефективність: бізнес-лексика на будь-які випадки ділового життя не дозволить вам втратити мову, приклади різноманітних ситуацій допоможуть вам почуватися впевнено в будь-якій обстановці. З новими актуальними вправами на аудіювання ви зможете розуміти співрозмовників з першого разу. Тексти для читання не здадуться вам нудними чи марними, адже вони простою зрозумілою мовою розповідають, як провідні світові компанії йшли до успіху. Проте, як розібратися без грамотного вчителя? Не хвилюйтеся, ми і тут допоможемо: наші викладачі мають досвід, кваліфікацію і розумне бажання піклуватися про клієнтів, тому, поки ми з вами, ви ніколи не загубитеся в бізнес англійській.

Вітаємо з Новим роком та Різдвом!

Читати

Вітаємо з Новим роком та Різдвом!

Компанія EnglishOffice від щирого серця вітає всіх клієнтів з наступаючими святами і бажає, щоб Новий рік став щасливішим за попередній, нехай усі мрії стануть дійсністю, а успіх відгукнеться теплою усмішкою! Повідомляємо, що з 30 грудня по 8 січня ми йдемо на зимові канікули та чекаємо на всіх учнів та клієнтів з 9 січня в офісі нашої компанії.

Поспішаємо повідомити про нашого нового корпоративного клієнта!

Читати

Поспішаємо повідомити про нашого нового корпоративного клієнта!

Перший мультиканальний ритейлер в Україні та лідер роздрібного ринку побутової техніки та електроніки в мережевому сегменті – компанія COMFY розпочала активне вивчення англійської мови. Бажаємо двом групам рівня Intermediate неймовірних успіхів у навчанні та просуванні до рівня Proficiency!