Сертифікований центр з підготовки до іспитів

Сертифікований центр з підготовки до іспитів

    Зміст статті:

Поспішаємо поділитися радісною новиною - компанія EnglishOffice, щороку реєструючи своїх клієнтів на складання іспитів та показуючи хороші результати підготовки, цього року визнана офіційним центром підготовки до кембриджських іспитів!
Запрошуємо всіх бажаючих у Дніпропетровську пройти підготовку до міжнародних іспитів серії Cambridge Exams #FCE, #KET, #PET з сертифікованими та енергійними викладачами.
МЦ Менора, тел. 067-563-24-09, www.englishoffice.ua/international_exams

Запишіться на вступне заняття з методистом

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також

news__image

Повне занурення у підготовку до іспитів

Читати

Повне занурення у підготовку до іспитів

Переживання клієнтів перед складання іспиту нам знайомі – а раптом у носія незрозумілий акцент? А раптом екзаменатор швидко каже? А якщо я не впораюся з хвилюванням? Рішення є - розмовні заняття формату іспиту IELTS\TOEFL\FCE з носієм мови, послуга, що вже полюбилася, серед клієнтів, які активно готуються до іспиту. “It is so active, teacher made me sweat”, почули ми від студента Биндича Владислава після 60 хв заняття з IELTS Speaking з викладачем-носієм. Відвідуючи подібні заняття, клієнти від рівня Pre-Intermediate мають можливість відчути атмосферу іспиту, потренувати відповіді на питання, що часто ставляться на Speaking і бути готовими до будь-якого акценту екзаменатора. Подібна послуга надається паралельно із заняттями з російськомовним викладачем, є можливість займатися як у групах, так і індивідуально.

news__image

EnglishOffice став лауреатом премії "Людина року Придніпров'я"

Читати

EnglishOffice став лауреатом премії "Людина року Придніпров'я"

Напередодні травневих свят нам надійшов дуже приємний лист. EnglishOffice став лауреатом премії "Людина року Придніпров'я" у номінації "Кваліфіковані послуги професіоналів для корпоративних клієнтів". Пишаємося нашою спільною працею та досягненнями. Спасибі всім!

Розмовний бізнес курс англійської мови з підручником "The Business"

Читати

Розмовний бізнес курс англійської мови з підручником "The Business"

Ми завжди ділимося з вами найкращим і сьогодні раді представити вам видання підручника "The Business", який є основою розмовного бізнес-курсу на рівні Pre-intermediate. Програма вже довела свою ефективність: бізнес-лексика на будь-які випадки ділового життя не дозволить вам втратити мову, приклади різноманітних ситуацій допоможуть вам почуватися впевнено в будь-якій обстановці. З новими актуальними вправами на аудіювання ви зможете розуміти співрозмовників з першого разу. Тексти для читання не здадуться вам нудними чи марними, адже вони простою зрозумілою мовою розповідають, як провідні світові компанії йшли до успіху. Проте, як розібратися без грамотного вчителя? Не хвилюйтеся, ми і тут допоможемо: наші викладачі мають досвід, кваліфікацію і розумне бажання піклуватися про клієнтів, тому, поки ми з вами, ви ніколи не загубитеся в бізнес англійській.