Повне занурення у підготовку до іспитів

    Зміст статті:

Переживання клієнтів перед складання іспиту нам знайомі – а раптом у носія незрозумілий акцент? А раптом екзаменатор швидко каже? А якщо я не впораюся з хвилюванням?
Рішення є - розмовні заняття формату іспиту IELTS\TOEFL\FCE з носієм мови, послуга, що вже полюбилася, серед клієнтів, які активно готуються до іспиту.
“It is so active, teacher made me sweat”, почули ми від студента Биндича Владислава після 60 хв заняття з IELTS Speaking з викладачем-носієм.
Відвідуючи подібні заняття, клієнти від рівня Pre-Intermediate мають можливість відчути атмосферу іспиту, потренувати відповіді на питання, що часто ставляться на Speaking і бути готовими до будь-якого акценту екзаменатора.
Подібна послуга надається паралельно із заняттями з російськомовним викладачем, є можливість займатися як у групах, так і індивідуально.

 

icon lamp Тест рівня

Записатися на безкоштовний урок

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також

news__image

EnglishOffice став лауреатом премії "Людина року Придніпров'я"

Читати

EnglishOffice став лауреатом премії "Людина року Придніпров'я"

Напередодні травневих свят нам надійшов дуже приємний лист. EnglishOffice став лауреатом премії "Людина року Придніпров'я" у номінації "Кваліфіковані послуги професіоналів для корпоративних клієнтів". Пишаємося нашою спільною працею та досягненнями. Спасибі всім!

Розмовний бізнес курс англійської мови з підручником "The Business"

Читати

Розмовний бізнес курс англійської мови з підручником "The Business"

Ми завжди ділимося з вами найкращим і сьогодні раді представити вам видання підручника "The Business", який є основою розмовного бізнес-курсу на рівні Pre-intermediate. Програма вже довела свою ефективність: бізнес-лексика на будь-які випадки ділового життя не дозволить вам втратити мову, приклади різноманітних ситуацій допоможуть вам почуватися впевнено в будь-якій обстановці. З новими актуальними вправами на аудіювання ви зможете розуміти співрозмовників з першого разу. Тексти для читання не здадуться вам нудними чи марними, адже вони простою зрозумілою мовою розповідають, як провідні світові компанії йшли до успіху. Проте, як розібратися без грамотного вчителя? Не хвилюйтеся, ми і тут допоможемо: наші викладачі мають досвід, кваліфікацію і розумне бажання піклуватися про клієнтів, тому, поки ми з вами, ви ніколи не загубитеся в бізнес англійській.

Вітаємо з Новим роком та Різдвом!

Читати

Вітаємо з Новим роком та Різдвом!

Компанія EnglishOffice від щирого серця вітає всіх клієнтів з наступаючими святами і бажає, щоб Новий рік став щасливішим за попередній, нехай усі мрії стануть дійсністю, а успіх відгукнеться теплою усмішкою! Повідомляємо, що з 30 грудня по 8 січня ми йдемо на зимові канікули та чекаємо на всіх учнів та клієнтів з 9 січня в офісі нашої компанії.