Новий корпоративний клієнт

    Зміст статті:

Напередодні нового навчального року співробітники компанії "Euromix" скористалися послугою пробного заняття та прийняли виважене рішення вивчати англійську весело та цікаво разом із викладачами компанії EnglishOffice у Дніпропетровську.
Дітям бажаємо успіхів та внутрішньої мотивації у вивченні англійської мови!
Англійська для ваших співробітників у Дніпропетровську
Звертайтесь на адресу:
МЦ Менора, тел. 067-563-24-09
http://englishoffice.ua/corporate_english/
icon lamp Тест рівня

Записатися на безкоштовний урок

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також

news__image

Сертифікований центр з підготовки до іспитів

Читати

Сертифікований центр з підготовки до іспитів

Поспішаємо поділитися радісною новиною - компанія EnglishOffice, щороку реєструючи своїх клієнтів на складання іспитів та показуючи хороші результати підготовки, цього року визнана офіційним центром підготовки до кембриджських іспитів! Запрошуємо всіх бажаючих у Дніпропетровську пройти підготовку до міжнародних іспитів серії Cambridge Exams #FCE, #KET, #PET з сертифікованими та енергійними викладачами. МЦ Менора, тел. 067-563-24-09, www.englishoffice.com.ua/international_exams

news__image

Повне занурення у підготовку до іспитів

Читати

Повне занурення у підготовку до іспитів

Переживання клієнтів перед складання іспиту нам знайомі – а раптом у носія незрозумілий акцент? А раптом екзаменатор швидко каже? А якщо я не впораюся з хвилюванням? Рішення є - розмовні заняття формату іспиту IELTS\TOEFL\FCE з носієм мови, послуга, що вже полюбилася, серед клієнтів, які активно готуються до іспиту. “It is so active, teacher made me sweat”, почули ми від студента Биндича Владислава після 60 хв заняття з IELTS Speaking з викладачем-носієм. Відвідуючи подібні заняття, клієнти від рівня Pre-Intermediate мають можливість відчути атмосферу іспиту, потренувати відповіді на питання, що часто ставляться на Speaking і бути готовими до будь-якого акценту екзаменатора. Подібна послуга надається паралельно із заняттями з російськомовним викладачем, є можливість займатися як у групах, так і індивідуально.

news__image

EnglishOffice став лауреатом премії "Людина року Придніпров'я"

Читати

EnglishOffice став лауреатом премії "Людина року Придніпров'я"

Напередодні травневих свят нам надійшов дуже приємний лист. EnglishOffice став лауреатом премії "Людина року Придніпров'я" у номінації "Кваліфіковані послуги професіоналів для корпоративних клієнтів". Пишаємося нашою спільною працею та досягненнями. Спасибі всім!