Різниця між артикля в англійській мові

Різниця між артикля в англійській мові

  Зміст статті:

Артиклі — одна з непростих граматичних тем англійської мови. У цій статті ми розповімо про функції артиклів, відмінності і випадках вживання.

Артиклі в англійській мові існують двох типів - визначені і невизначені.

ГРАМАТИЧНА ФУНКЦІЯ артикль

Невизначені артиклі - а / an. А використовуємо перед словом, яке починається на приголосний звук. Наприклад, a car, a pencil, a chair. An використовуємо для слів, які починаються з голосного звуку. Наприклад, an umbrella, an orange, an apple. Слід звернути увагу, що згодним чи голосним повинен бути звук, а не буква (an hour). Певний артикль використовують тільки з обчислювальними в однині.

Певний артикль (the) вказує на щось конкретне. Він може використовуватися з обчислювальними і неісчісляемимі, з єдиним числом і з множинним. Наприклад, the car - ця машина.

НАВІЩО ПОТРІБНІ артикль?

Головна функція артиклів — це показати, що слово є іменником, так як одне слово може виступати як іменником, так і дієсловом. Наприклад, a book (книга) - to book (бронювати). І щоб зрозуміти, якою частиною мови є слово, нам необхідний артикль.

Did you watch the show yesterday? - Ти дивився шоу вчора?

Did you show him your essay yesterday? - Ти показав йому своє есе вчора?

Відмінності в вживання неозначеного І означеного артикля

Артикль — це частина іменника. Але якщо є визначення (прикметник) перед іменником, то артикль ставиться перед ним. Наприклад, the black coat, an interesting book.

Кожен вивчає англійську мову хоч раз задавався питанням, а навіщо взагалі потрібні артиклі. Як ми вже знаємо, невизначений артикль (a / an) означає якийсь, будь-хто. А певний артикль (the) дає унікальність предмету.

Наприклад, у реченні I am a doctor не можна використовувати the, так як це буде означати, що я єдиний доктор на планеті. Якщо все-таки ви хочете підкреслити свою унікальність, можна використовувати найвищий ступінь з артиклем the: I am the best doctor.

Завдяки артикля змінюється весь сенс пропозиції. Давайте на різницю:

An old man saw the dog on the street.

The old man saw a dog on the street.

Українською ми обидва пропозиції переведемо так: "Літній чоловік побачив собаку на вулиці". Але англійською в першому реченні ми говоримо, що якийсь літній чоловік побачив конкретну собаку, яка вже відома співрозмовникам. У другому випадку, ми говоримо, що конкретний чоловік побачив собаку, тобто чоловік, якого ми вже обговорювали раніше. І побачив він якусь собаку, про яку співрозмовники нічого не знають. Таким чином, визначений артикль the підкреслив інформацію, яку ми вже знаємо, а невизначений артикль a наголосив на новій інформації.

ОСОБЛИВІ ВИПАДКИ ВЖИВАННЯ невизначений артикль

Невизначений артикль в англійській мові ми вживаємо:

 1. Досить часто a / an використовується в значенні "один": twice a month, a week, a thousand, a million.
 2. У пропозиціях з there is: There is a pencil on the table.

 

ОСОБЛИВІ ВИПАДКИ ВЖИВАННЯ означеного артикля

 1. з чудовою ступенем (the best chair, the happiest person).
 2. з музичними інструментами (play the guitar).
 3. з колективними прикметниками як іменник (the poor).
 4. з одиничними, унікальними об'єктами (the sky, the moon, the sun).
 5. з назвами океанів, морів, річок, каналів (The Pacific ocean, The Nile).
 6. з пустелями (The Sahara).
 7. з групою островів (The Canaries).
 8. з ланцюгами гір (the Rocky Mountains).


Підводячи підсумки, вживання артиклів в англійській мові поділяється на:

 • невизначений артикль a / an вживається з обчислювальними іменниками однини і вводить нову інформацію, яка не була відома співрозмовникам раніше.
 • визначений артикль the вживається з іменниками єдиного і множини, обчислювальними і неісчісляемимі. Його завдання - показати унікальність об'єкта і показати, що це вже знайомий об'єкт.

Запишіться на вступне заняття з методистом

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також

news__image

Найпоширеніші помилки в граматиці для рівня Elementary

Читати

Найпоширеніші помилки в граматиці для рівня Elementary

Граматика і лексика - це основа англійської мови. Важливо при вивченні мови приділяти рівну увагу цим двом пунктам. Досить часто у студентів на рівні Elementary виникають проблеми з граматикою. І сьогодні ми розберемо деякі з них.

news__image

Як вчити англійські слова? Лайфхаки для школярів!

Читати

Як вчити англійські слова? Лайфхаки для школярів!

Вивчення англійської мови передбачає поповнення словникового запасу. У цій статті ми розповімо, де брати нові слова, про ефективні інструменти для заучування англійських слів і ефективні методики.

news__image

Що важливіше у вивченні англійської мови для дорослих: граматика або лексика?

Читати

Що важливіше у вивченні англійської мови для дорослих: граматика або лексика?

Як простіше говорити англійською? Мати в словниковому запасі 5000 англійських слів, але з дуже слабкими знаннями в граматиці або добре розбиратися в граматиці, але знати 200 слів? Ми постараємося відповісти на питання: так що ж важливіше - граматика або лексика?