Іспит A2 Key KET: особливості та як успішно скласти

Іспит A2 Key KET: особливості та як успішно скласти

    Зміст статті:

Іспит A2 Key (KET) є одним із найпоширеніших тестів, який підтверджує базовий рівень знань англійської мови. Цей сертифікат є важливим кроком для тих, хто хоче впевнено спілкуватися англійською мовою. У цій статті ми розглянемо детальніше особливості та структуру цього іспиту, а також подамо корисні поради для успішного його складання.

Іспит A2 Key (KET)

Іспит A2 Key (KET) розроблений для оцінки навичок усного та письмового спілкування, а також розуміння англійської мови. Він перевіряє вашу здатність розуміти прості інструкції, повідомлення та розмови про щоденні теми. Підготовка до KET онлайн - курси, які зможуть допомогти в опануванні відповідного матеріалу, щоб успішно скласти міжнародний іспит.

Цей іспит є важливим для тих, хто планує:

  • подорожувати;
  • працювати;
  • навчатися в англомовній країні.

Більш детально про іспит радимо послухати від нашого методиста на Youtube каналі!

 

Сертифікат A2 Key. Термін дії

Після успішного складання іспиту, сертифікат A2 Key має безстрокову дію і підтверджує ваші знання англійської мови на рівні A2. Це відкриває перед вами можливості для подорожей, навчання та працевлаштування в англомовних країнах.

Переваги A2 Key (KET)

Отримання сертифіката A2 Key допоможе вам покращити ваші комунікативні навички та впевненість у спілкуванні англійською мовою. Крім того, цей сертифікат визнаний у всьому світі і може бути використаний в особистих та професійних цілях.

Запрошуємо на курси з підготовки до міжнародних іспитів з англійської онлайн, де наші професійні викладачі допоможуть у якісній підготовці до будь-якого міжнародного іспиту з англійської мови.

Структура іспиту

Іспит A2 Key складається з трьох основних частин: аудіювання, читання і письмо, а також усного спілкування. Усі частини тесту оцінюються окремо, і для отримання сертифіката потрібно пройти кожну частину.

Listening

Ця частина тесту оцінює вашу здатність розуміти короткі аудіофрагменти та відповідати на питання до них. Важливо вміти розрізняти ключову інформацію та деталі в аудіотекстах.

Reading&Writing

У цій частині ви прочитаєте різні тексти та виконаєте завдання на їх основі. Після цього вам буде запропоновано написати коротку історію або повідомлення на задану тему. Для успішного виконання цієї частини тесту, вам слід уважно аналізувати тексти та використовувати різноманітні структури речень.

Speaking

У цій частині ви спілкуєтеся з іншим учасником іспиту. Вам будуть поставлені запитання на різні теми, і вам потрібно буде відповісти на них, використовуючи різні мовні конструкції та вирази. Важливо бути чітким та впевненим у висловлюванні своїх думок.

Час проходження тесту A2 Key

Загальна тривалість іспиту A2 Key становить близько 2 годин. Протягом цього часу вам слід ефективно розподілити час між різними частинами тесту, звертаючи особливу увагу на розв'язання завдань, з якими ви маєте найбільші труднощі.

Стратегія і поради для успішного складання іспиту A2 Key (KET)

  • Підготовка

Ретельно вивчіть структуру та вимоги іспиту перед його складанням.

  • Практика

Проводьте регулярну практику, виконуючи тестові завдання та усне спілкування.

  • Розуміння інструкцій

Перед початком кожної частини тесту, уважно прочитайте інструкції та завдання.

  • Ефективний час

Розподіліть час між різними завданнями так, щоб встигнути виконати всі завдання.

  • Впевненість

Виходьте на іспит з впевненістю у своїх знаннях та навичках.

Ця стратегія допоможе вам підготуватися та успішно скласти іспит A2 Key, підтверджуючи ваші знання англійської мови на рівні A2.

Також, ми пропонуємо курси англійської мови для школярів онлайн. Ми проводимо онлайн навчання і підготовку дітей з 12 років до таких іспитів Cambridge exams: KET (Key English Test), PET (Preliminary English Test), FCE (First Certificate of English), CAE (Certificate of Advanced English).

Запишіться на вступне заняття з методистом

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також

news__image

Все про іспит САЕ: структура та особливості складання

Читати

Все про іспит САЕ: структура та особливості складання

У сучасному світі володіння англійською мовою стало важливою навичкою, що відкриває безліч можливостей у навчанні та професійному рості. Одним із шляхів підтвердження високого рівня англійської мови є складання міжнародних іспитів.

news__image

Як скласти іспит TOEFL?

Читати

Як скласти іспит TOEFL?

Що таке TOEFL і які його особливості? Що краще складати: TOEFL чи IELTS? Скільки балів можна набрати на екзамені? Які особливості цих екзаменів: Усі ці питання, ймовірно, ви теж ставили собі. Й не один раз! Ставили, якщо збираєтеся отримувати сертифікат з англійської мови та обираєте тест.

news__image

Який іспит з англійської вибрати для вступу в іноземний ВНЗ?

Читати

Який іспит з англійської вибрати для вступу в іноземний ВНЗ?

Плануєте вступати до іноземного ВНЗ? Тоді однією з обов’язкових умов буде складання іспиту з англійської мови. Однак, з великої кількості варіантів іспитів може виникнути питання, який саме варіант вибрати.