Іспити для імміграції в Канаду. Що обрати IELTS або CELPIP?

Іспити для імміграції в Канаду. Що обрати IELTS або CELPIP?

  Зміст статті:

IELTS і CELPIP є двома популярними іспитами, які використовуються для оцінки рівня знання англійської мови для імміграції в Канаду. Ці іспити вимагаються багатьма програмами імміграції, і правильний вибір може значно вплинути на ваш успіх у процесі імміграції. Підготовка до іспитів з англійської онлайн чудово підійде для всіх, хто планує здавати будь-який міжнародний іспит з англійської мови.

Іспити для імміграції в Канаду

Для тих, хто мріє про імміграцію в Канаду, вибір між іспитами IELTS та CELPIP стає ключовим етапом. Щоб краще розібратися в цьому питанні, давайте розглянемо особливості кожного з них.

Пропонуємо подивитись наше відео на Youtube каналі на цю тему!

 

IELTS та його структура

IELTS, визнаний у всьому світі, має чотири основні розділи:

 • Listening (слухання).
 • Reading (читання).
 • Writing (письмо).
 • Speaking (говоріння).

Цей іспит оцінює ваші мовні навички на різних рівнях складності, відповідно до реальних ситуацій життя. Тривалість тесту становить близько 2 годин 45 хвилин.

Запрошуємо на курси підготовки до IELTS, де наші професійні викладачі допоможуть якісно підготуватись до складання всіх чотирьох розділів!

Який прохідний бал у IELTS

Для імміграції до Канади, кандидат повинен досягти певного мінімального балу в IELTS, який залежить від конкретних вимог програми імміграції. Наприклад, якщо ви плануєте іммігрувати для працевлаштування, то тут прохідний бал може бути або 5.5, або 6.5, залежно від професії. 

Термін дії IELTS

Сертифікат IELTS діє протягом двох років з моменту його видачі, що дає вам достатньо часу для використання його при поданні на програму імміграції до Канади або будь-якого іншого заходу, для якого вам необхідна ця кваліфікація. Підготовка до IELTS онлайн - курси, де програма розроблена спеціалізованими викладачами з досвідом складання цього іспиту для різних рівнів, від початкового до просунутого. 

CELPIP та його структура

CELPIP, який спеціально розроблено для канадських умов та ситуацій, також має чотири частини:

 • Listening (слухання).
 • Reading (читання).
 • Writing (письмо).
 • Speaking (говоріння).

Він спеціалізується на канадських стандартах мови та ситуаціях. Варто зазначити, що всі спікери в аудіюванні CELPIP мають північноамериканський акцент. Тривалість тесту становить приблизно 3 години.

Який прохідний бал у CELPIP?

Для імміграції до Канади, кандидат повинен досягти певного мінімального балу в CELPIP, який визначається вимогами конкретної програми імміграції. Наприклад, якщо ви плануєте іммігрувати для працевлаштування, то тут прохідний бал може варіюватися від 5 до 7 залежно від конкретної професії та вимог роботодавця. Точні вимоги визначаються кожною програмою імміграції окремо.

Запрошуємо на курси англійської мови онлайн для всіх рівнів від початкового до продвинутого! Наші кваліфіковані викладачі забезпечать вам ефективне вивчення мови зручними для вас методами. Приєднуйтесь до нас і підвищуйте свій рівень англійської зручно та ефективно, не виходячи з дому. 

Термін дії CELPIP

Сертифікат CELPIP не обмежується терміном дії, що може бути зручним для тих, хто шукає гнучкість у плануванні свого майбутнього.

Який іспит з англійської мови легше для імміграції до Канади: IELTS чи CELPIP?

Обидва іспити - IELTS та CELPIP - є ефективними інструментами для демонстрації вашого рівня англійської мови для імміграції в Канаду. Проте кращий вибір залежить від ваших індивідуальних потреб і цілей.

Різниця між CELPIP і IELTS

Головна різниця між іспитами полягає в їхній структурі та акцентуації на різних аспектах англійської мови. Ознайомтеся з обома іспитами, щоб визначити, який краще відповідає вашим потребам.

Поради при виборі між IELTS та CELPIP

 • Ознайомтеся з вимогами програми імміграції

Перш ніж обирати між IELTS та CELPIP, вивчіть вимоги конкретної програми імміграції, до якої ви плануєте подаватися. Різні програми можуть мати різні вимоги щодо типу іспиту та необхідного рівня знання мови.

 • Розгляньте свої цілі

Подумайте про свої майбутні цілі та потреби. Чи маєте ви намір вступати до університету в Канаді, шукати роботу або розвивати професійну кар'єру? Різні іспити можуть бути більш підходящими для різних цілей.

 • Порівняйте структуру і формат

Ретельно ознайомтеся зі структурою і форматом обох іспитів. Розгляньте типи завдань, їхню кількість та тривалість кожного розділу, щоб вибрати той, який краще відповідає вашим сильним і слабким сторонам.

 • Порівняйте доступні дати і місця проведення іспитів

Перед складанням іспиту перевірте доступні дати і місця проведення для обох іспитів. Вам може бути зручніше складати іспит там, де він доступний у зручний для вас час.

 • Поради від імміграційних консультантів

Не соромтеся звертатися за порадами до імміграційних консультантів або фахівців у цій галузі. Вони можуть надати вам індивідуальні рекомендації та поради, враховуючи ваші конкретні потреби та обставини. З такою допомогою ви зможете зробити обдуманий вибір, що відповідає вашим потребам та цілям.

Вибір між IELTS та CELPIP - це індивідуальне рішення, яке повинно враховувати ваші потреби та майбутні плани. Бажаємо вам успіху у вашому шляху до імміграції в Канаду!

icon lamp Тест рівня

Записатися на безкоштовний урок

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також

news__image

Іспит A2 Key KET: особливості та як успішно скласти

Читати

Іспит A2 Key KET: особливості та як успішно скласти

Іспит A2 Key (KET) є одним із найпоширеніших тестів, який підтверджує базовий рівень знань англійської мови. Цей сертифікат є важливим кроком для тих, хто хоче впевнено спілкуватися англійською мовою. У цій статті ми розглянемо детальніше особливості та структуру цього іспиту, а також подамо корисні поради для успішного його складання.

news__image

Все про іспит САЕ: структура та особливості складання

Читати

Все про іспит САЕ: структура та особливості складання

У сучасному світі володіння англійською мовою стало важливою навичкою, що відкриває безліч можливостей у навчанні та професійному рості. Одним із шляхів підтвердження високого рівня англійської мови є складання міжнародних іспитів.

news__image

Як скласти іспит TOEFL?

Читати

Як скласти іспит TOEFL?

Що таке TOEFL і які його особливості? Що краще складати: TOEFL чи IELTS? Скільки балів можна набрати на екзамені? Які особливості цих екзаменів: Усі ці питання, ймовірно, ви теж ставили собі. Й не один раз! Ставили, якщо збираєтеся отримувати сертифікат з англійської мови та обираєте тест.