Як успішно скласти Duolingo English Test?

Як успішно скласти Duolingo English Test?

  Зміст статті:

Duolingo English Test (DET) стає все більш популярним вибором серед абітурієнтів, які прагнуть продемонструвати свій рівень володіння англійською мовою для вступу до закордонних університетів та коледжів. Цей тест, відомий своєю доступністю та гнучкістю, пропонує можливість складати іспит онлайн, що значно полегшує процес для багатьох студентів по всьому світу. 

Запрошуємо на курси англійської онлайн, де ми допоможемо підготуватись до будь-якого міжнародного іспиту з англійської мови, включаючи Duolingo English Test.

Але як підготуватися до цього тесту, щоб досягти високих результатів? У цьому матеріалі ми розглянемо ключові аспекти Duolingo English Test, його структуру та надамо основні рекомендації для успішної підготовки.

Що таке Duolingo English Test

Duolingo English Test (DET) — це сучасний іспит з англійської мови, який використовується для оцінки мовних навичок осіб, які бажають навчатися або працювати в англомовному середовищі. На відміну від традиційних тестів, таких як TOEFL чи IELTS, DET проводиться повністю онлайн, що робить його доступним та зручним для людей з різних куточків світу.

Основні характеристики Duolingo English Test:

 • Адаптивний формат:

Тест має адаптивний характер, що означає, що складність завдань змінюється в залежності від відповідей учасника. Якщо учасник відповідає правильно, завдання стають складнішими; якщо неправильно — простішими. Це дозволяє точно визначити рівень знань англійської мови.

 • Чотири мовні навички:

DET оцінює чотири основні мовні навички: читання, слухання, письмо та говоріння. Завдання тесту включають питання з вибором відповіді, заповнення пропусків, письмові відповіді та завдання на усне мовлення.

 • Зручність та доступність:

Тест можна скласти у будь-який зручний час і місце, маючи лише комп’ютер з веб-камерою та стабільне інтернет-з’єднання. Це робить його ідеальним вибором для тих, хто має обмежений доступ до тестових центрів або бажає швидко отримати результати. Підготовка до іспитів з англійської онлайн - найзручніший спосіб підготовки до іспиту, адже для підготовки потрібен лише доступ до інтернету!

 • Швидкі результати:

Результати тесту доступні вже через 48 годин після його складання. Це значно швидше порівняно з іншими мовними тестами, що може бути важливим для тих, хто має обмежений час для подання документів до навчальних закладів або роботодавців.

 • Прийняття у навчальних закладах:

DET все частіше визнається університетами та коледжами по всьому світу як альтернативний спосіб підтвердження знань англійської мови. Багато провідних навчальних закладів включили цей тест до списку прийнятних мовних сертифікатів.

 • Вартість:

Duolingo English Test має відносно низьку вартість у порівнянні з іншими мовними тестами, що робить його доступним для широкого кола осіб.

Структура тестування та типи запитань

Duolingo English Test складається з двох основних частин:

 • Адаптивний тест:

Тривалість: близько 45 хвилин.
Включає різноманітні завдання, спрямовані на оцінку мовних навичок: заповнення пропусків у тексті, питання з вибором відповіді, написання коротких відповідей та інші.

 • Відеоінтерв’ю та письмова частина:

Тривалість: близько 10 хвилин.
Учасники записують відповіді на питання усно та письмово, що дозволяє університетам отримати уявлення про рівень володіння мовою у реальних умовах.

Duolingo English Test є інноваційним інструментом, що пропонує зручний, доступний та ефективний спосіб оцінки знань англійської мови. Його популярність зростає завдяки адаптивному формату, швидким результатам та широкому визнанню у навчальних закладах по всьому світу.

Більше про іспит пропонуємо дізнатись від нашої чаріної Юлії на Youtube каналі!

Вартість тесту DET

Duolingo English Test (DET) є одним з найекономічніших варіантів для оцінки знань англійської мови.

Станом на сьогодні, вартість складання тесту становить $59. Ця сума включає можливість складання самого тесту та отримання офіційних результатів, які можуть бути надіслані до необмеженої кількості навчальних закладів та організацій.

Чим DET відрізняється від IELTS і TOEFL

Duolingo English Test (DET) відрізняється від традиційних мовних тестів, таких як IELTS і TOEFL, у декількох аспектах:

 • Онлайн формат: DET проводиться повністю онлайн, що дозволяє кандидатам складати тест в будь-якому зручному для них місці з доступом до Інтернету. У той час як IELTS і TOEFL вимагають відвідування спеціалізованих тестових центрів.
 • Адаптивність: DET є адаптивним тестом, що означає, що складність завдань змінюється в залежності від відповідей кандидата. Це дозволяє точніше визначити рівень мовних навичок. У той час як IELTS і TOEFL мають стандартизовану структуру тесту, незалежно від відповідей.
 • Вартість: DET має значно меншу вартість, порівняно з IELTS і TOEFL, що робить його більш доступним для кандидатів. Учасники DET можуть скласти тест за $59, що значно дешевше, ніж вартість інших мовних тестів.
 • Швидкість отримання результатів: Результати DET стають доступними зазвичай протягом 48 годин після складання тесту. У той час як результати IELTS і TOEFL можуть займати більше часу на обробку і оцінку.
 • Визнання у навчальних закладах: DET все більше визнається університетами та коледжами як альтернативний спосіб підтвердження знань англійської мови. Це робить його привабливим вибором для кандидатів, які планують подавати заявки на навчання у західних університетах.

Кожен з цих тестів має свої унікальні особливості і переваги, і вибір між ними залежить від індивідуальних потреб і цілей кандидата.

Який іспит простіший: Duolingo English Test, IELTS чи TOEFL?

Відповідь на це питання залежить від ваших індивідуальних мовних навичок, підготовки та вимог, які ставляться перед вами.

Duolingo English Test (DET):

 • Простота: DET вважається одним з найпростіших мовних тестів для складання. Він має адаптивну структуру, що означає, що складність завдань адаптується до ваших відповідей, що може полегшити проходження тесту для деяких кандидатів.
 • Доступність: DET проводиться онлайн, що робить його зручним для тих, хто не має можливості відвідувати тестові центри.

IELTS (International English Language Testing System):

 • Стандартність: IELTS має стандартизовану структуру і є досить відомим серед міжнародних мовних тестів. Він оцінює всі чотири мовні навички: читання, аудіювання, письмо та усне мовлення. 
 • Вимоги: Через свою стандартизовану природу IELTS вимагає глибшої підготовки, особливо у вимогах до мовних навичок та академічного знання. Курс "Підготовка до IELTS онлайн" підійде для всіх, хто планує змістовну та ефективну підготовку до цього міжнародного іспиту.

TOEFL (Test of English as a Foreign Language):

 • Американська орієнтація: TOEFL частіше вимагається для вступу до американських університетів.
 • Аудіювання: TOEFL має більший акцент на аудіювання і американську англійську мову, що може бути викликом для деяких кандидатів. Щоб ці розділи іспиту не викликали у вас страх, пропонуємо онлайн-курс підготовки до іспиту TOEFL, де наші викладачі допоможуть опанувати всі необхідні навички для успішного проходження екзамену.

Обираючи між цими тестами, важливо врахувати ваші мовні здібності, рівень підготовки та вимоги конкретної установи чи програми, до якої ви плануєте подавати заявку. DET може бути простішим для деяких через його доступність та адаптивність, тоді як IELTS та TOEFL вимагають глибшої підготовки та орієнтовані на стандартизований підхід до оцінювання мовних навичок.

Вузи, які приймають результати Duolingo English Test

Duolingo English Test (DET) отримує все більше визнання серед університетів у різних країнах світу як прийнятний засіб оцінки англійської мови для вступу. Ось деякі університети, які приймають результати DET:

 • Yale University — США
 • Columbia University — США
 • University of Southern California (USC) — США
 • McGill University — Канада
 • University of Toronto — Канада
 • University of Sydney — Австралія
 • University of Auckland — Нова Зеландія
 • University of Edinburgh — Велика Британія
 • University of Bristol — Велика Британія
 • University of Amsterdam — Нідерланди

Список університетів, які приймають результату цього іспиту, можна продовжити. Підготовка до різних іспитів з англійської мови онлайн для школярів проводиться в онлайн школі англійської мови EnglishOffice!

Переваги Duolingo English Test

Duolingo English Test (DET) має кілька ключових переваг, які роблять його привабливим для студентів та професіоналів, які потребують оцінки своїх мовних навичок:

 • Доступність та зручність: DET проводиться онлайн, що дозволяє складати тест з будь-якого місця, де є доступ до Інтернету. Це зменшує необхідність подорожувати до тестового центру і дозволяє складати тест у зручний для вас час.
 • Адаптивність: Тест адаптується до рівня кожного студента, пропонуючи завдання, які відповідають вашим мовним здібностям. Це робить оцінку більш точною і дозволяє швидше визначити ваш рівень англійської мови.
 • Швидкість отримання результатів: Результати зазвичай стають доступними протягом 48 годин після завершення тесту. Це значно швидше, ніж у більшості інших мовних тестів.
 • Економічність: Вартість DET ($59) є відносно низькою порівняно з іншими стандартними мовними тестами, такими як IELTS або TOEFL, що дозволяє значно заощадити на витратах.
 • Прийняття університетами: Деякі провідні університети у США, Канаді, Австралії та інших країнах визнають DET як прийнятний засіб оцінки мовних навичок для вступу до їх програм.
 • Глобальний визнання: DET отримує визнання і підтримку від міжнародних організацій та освітніх установ, що підвищує його авторитет як надійного мовного тесту.

Ці переваги роблять Duolingo English Test привабливим вибором для тих, хто шукає ефективний та доступний спосіб підтвердити свої знання англійської мови.

А ми запрошуємо на курси англійської онлайн з підготовки до міжнародних іспитів для дорослих та школярів від 12 років, які бажають розпочати ефективну підготовку до міжнародних іспитів з професійними та крутими викладачами!

icon lamp Тест рівня

Записатися на безкоштовний урок

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також

news__image

Секрети та поради ефективної підготовки до іспиту IELTS

Читати

Секрети та поради ефективної підготовки до іспиту IELTS

Підготовка до іспиту IELTS (International English Language Testing System) може бути викликом навіть для досвідчених студентів. Проте, з правильними стратегіями і підходом, ви можете досягти високих результатів. Ця стаття допоможе вам зрозуміти основні аспекти іспиту, включаючи варіанти його проходження, структуру, оцінювання, термін дії сертифіката, а також надасть корисні поради для ефективної підготовки.

news__image

Іспит восьмикласника у Польщі: особливості та як скласти українцям

Читати

Іспит восьмикласника у Польщі: особливості та як скласти українцям

Іспит восьмикласника у Польщі, відомий як "egzamin ósmoklasisty", є важливою частиною навчального процесу для школярів у цій країні. У цій статті ми розглянемо особливості цього іспиту, предмети, які можна складати, а також процес підготовки та важливість результатів для майбутнього навчання.

news__image

Матура в Польщі – як успішно скласти українцям

Читати

Матура в Польщі – як успішно скласти українцям

Матура - це важливий крок у житті кожного студента в Польщі. Для українських студентів, які мріють про навчання в цій країні, здача матури також є актуальною темою. У цій статті ми розглянемо, що таке матура в Польщі, як саме відбувається її складання, а також як українським студентам підготуватися до цього випробування та отримати успішний результат.