Секрети та поради ефективної підготовки до іспиту IELTS

Секрети та поради ефективної підготовки до іспиту IELTS

  Зміст статті:

Підготовка до іспиту IELTS (International English Language Testing System) може бути викликом навіть для досвідчених студентів. Проте, з правильними стратегіями і підходом, ви можете досягти високих результатів. Ця стаття допоможе вам зрозуміти основні аспекти іспиту, включаючи варіанти його проходження, структуру, оцінювання, термін дії сертифіката, а також надасть корисні поради для ефективної підготовки.

Запрошуємо на онлайн-курс підготовки до екзамену IELTS, де ви зможете здобути всі необхідні skills для успішного складання цього іспиту.

Варіанти проходження іспиту IELTS

Іспит IELTS має два основні варіанти: Academic і General Training. Academic IELTS призначений для тих, хто планує навчатися у вищих навчальних закладах, де англійська мова є основною мовою навчання. General Training IELTS підходить для тих, хто збирається переїхати до англомовної країни на постійне проживання або для роботи.

Крім того, існує можливість складати іспит в паперовому або комп'ютерному форматі. Паперовий формат передбачає традиційний метод написання відповідей на папері, тоді як комп'ютерний дозволяє виконувати завдання на комп'ютері. Вибір формату залежить від особистих вподобань та зручності.

Наразі на території України всі тестові центри зачиненні, тому фізично тест можна скласти лише закордоном. Не кваптеся засмучуватися, зовсім нещодавно British Council об’явили, що тепер тест можна скласти і онлайн також, проте лише IELTS Academic та тільки, якщо ви старше 18 років. Для цього вам необхідно мати стабільний інтернет, а також впевнитися, що вам комп’ютер відповідає всім вимогам. Детальніше про вимоги можна почитати на офіційному сайті IELTS

Структура іспиту IELTS

Іспит IELTS складається з чотирьох частин: Listening, Reading, Writing та Speaking.

 • Listening (30 хвилин): Учасники слухають чотири записи і відповідають на запитання. Записи включають розмови, монологи та академічні лекції.
 • Reading (60 хвилин): Три тексти різного стилю та складності з 40 запитаннями. Academic варіант містить тексти з академічних джерел, а General Training – з повсякденних ситуацій.
 • Writing (60 хвилин): Дві письмові завдання. Academic варіант включає опис графіка або діаграми та есе, а General Training – лист і есе.
 • Speaking (11-14 хвилин): Усне інтерв'ю з екзаменатором, що складається з трьох частин: загальні питання, довга розповідь на задану тему та обговорення теми.

Запрошуємо на курси з підготовки до іспитів з англійської онлайн, де ви матимете можливість підготуватись до будь-якого міжнародного іспиту з англійської мови з професійними викладачами, які мають досвід складання різних іспитів!

Як оцінюється іспит IELTS

Оцінювання IELTS проводиться за дев'ятибальною шкалою, де 1 – найнижчий бал, а 9 – найвищий. Кожна частина іспиту оцінюється окремо, а середнє арифметичне цих оцінок складає загальний бал. Оцінювання базується на таких критеріях, як розуміння контексту, точність та доречність відповідей, організація тексту і мовлення, лексичний діапазон та граматична правильність.

Термін дії сертифіката IELTS

Сертифікат IELTS має термін дії 2 роки з дати складання іспиту. Після цього періоду багато навчальних закладів та роботодавців вимагають підтвердження актуального рівня знань, тому можливо знадобиться перездати іспит.

Поради та секрети успішної підготовки до IELTS

 • Розробіть план підготовки: Визначте свій поточний рівень англійської мови та розробіть детальний план підготовки з урахуванням слабких місць.
 • Практикуйте усі чотири навички: Регулярно тренуйте слухання, читання, письма та мовлення. Використовуйте автентичні матеріали, такі як подкасти, книги, статті та спілкування з носіями мови.
 • Запишіться на курси англійської мови онлайн: Регулярні заняття з викладачами допоможуть охопити всі необхідні аспекти та дізнатись про всі нюанси складання іспиту у викладача з досвідом.
 • Пройдіть пробні тести: Регулярно проходьте пробні тести IELTS для оцінки свого прогресу та знайомства з форматом завдань.
 • Удосконалюйте часовий менеджмент: Вивчіть, як ефективно розподілити час під час виконання кожної частини іспиту. Особливо важливо контролювати час у письмовій та читальній частинах.
 • Отримуйте зворотній зв'язок: Попросіть вчителя або репетитора надати зворотний зв'язок на ваші письмові роботи та усні відповіді.
 • Займайтеся регулярно: Щоденна практика, навіть по 30 хвилин, набагато ефективніша, ніж інтенсивні заняття кілька разів на тиждень.

Більше у нашому відео на Youtube каналі: 

 

Як підготуватися до IELTS онлайн

 • Використовуйте онлайн-курси: Школа англійської мови EnglishOffice пропонує спеціалізований онлайн-курс з підготовки до IELTS. Курс "Підготовка до IELTS онлайн" включає інтерактивні завдання та пробні тести, розроблені досвідченими методистами. Курс адаптований під різні рівні знань та дозволяють готуватися у зручному темпі.
 • Застосунки та платформи: Використовуйте різноманітні застосунки та платформи для підготовки. Наприклад, IELTS Prep App та ресурси від British Council Learn English надають комплексні матеріали для самостійного навчання. Крім того, EnglishOffice також надає доступ до власної онлайн-платформи, що доповнює основну програму.
 • Онлайн-репетитори: В EnglishOffice ви можете знайти кваліфікованих онлайн-викладачів, які допоможуть вам підготуватися до іспиту на індивідуальній основі. Викладачі допоможуть визначити ваші слабкі місця, розроблять персоналізовану програму навчання та нададуть зворотний зв'язок щодо вашого прогресу.
 • Форуми та спільноти: Приєднуйтесь до онлайн-спільнот або форумів, де ви можете спілкуватися з іншими студентами, обмінюватися порадами та отримувати підтримку. 
 • Ресурси з практичними матеріалами: Використовуйте безкоштовні онлайн-ресурси для підготовки, такі як офіційний сайт IELTS, YouTube канали, подкасти та блоги. Крім того, EnglishOffice регулярно оновлює свій блог та YouTube канал, де ви знайдете корисні поради та практичні завдання.

Підготовка до іспиту IELTS вимагає часу та зусиль, але з правильною стратегією та використанням доступних ресурсів ви зможете досягти бажаного результату. Удачі вам у підготовці!

icon lamp Тест рівня

Записатися на безкоштовний урок

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також

news__image

Іспит восьмикласника у Польщі: особливості та як скласти українцям

Читати

Іспит восьмикласника у Польщі: особливості та як скласти українцям

Іспит восьмикласника у Польщі, відомий як "egzamin ósmoklasisty", є важливою частиною навчального процесу для школярів у цій країні. У цій статті ми розглянемо особливості цього іспиту, предмети, які можна складати, а також процес підготовки та важливість результатів для майбутнього навчання.

news__image

Матура в Польщі – як успішно скласти українцям

Читати

Матура в Польщі – як успішно скласти українцям

Матура - це важливий крок у житті кожного студента в Польщі. Для українських студентів, які мріють про навчання в цій країні, здача матури також є актуальною темою. У цій статті ми розглянемо, що таке матура в Польщі, як саме відбувається її складання, а також як українським студентам підготуватися до цього випробування та отримати успішний результат.

news__image

Іспити для імміграції в Канаду. Що обрати IELTS або CELPIP?

Читати

Іспити для імміграції в Канаду. Що обрати IELTS або CELPIP?

IELTS і CELPIP є двома популярними іспитами, які використовуються для оцінки рівня знання англійської мови для імміграції в Канаду. Ці іспити вимагаються багатьма програмами імміграції, і правильний вибір може значно вплинути на ваш успіх у процесі імміграції.