Корпоративна англійська онлайн: яких результатів досягають студенти?

Корпоративна англійська онлайн: яких результатів досягають студенти?

  Зміст статті:

Англійська мова вже давно відіграє ключову роль у міжнародних відносинах, бізнесі, науці та культурі. Це розуміють багато компаній, тому попит на курси корпоративної англійської мови онлайн постійно зростає. Для того, щоб зрозуміти особливості корпоративної англійської, ми підготували статтю, де розглянемо яких результатів можуть досягти студенти, які особливості завдань корпоративної англійської онлайн, а також, як правильно організувати такі курси та чому це вигідно для власників компаній.

Запрошуємо вас та ваших співробітників на корпоративне навчання англійської мови онлайн, щоб вивести свою компанію на міжнародний рівень та згуртувати команду!

Особливості завдань корпоративної англійської онлайн

На відміну від загальних курсів англійської мови, корпоративні програми орієнтовані на специфічні потреби певної компанії. Завдання розробляються з урахуванням сфери діяльності, посадових обов'язків та рівня володіння мовою співробітників. 

 • Ділові переговори: ведення переговорів з іноземними партнерами є важливим аспектом роботи, саме тому це завдання часто є одним з основним на корпоративному навчанні. Це включає в себе роботу з навичками презентації компанії та її продукції, а також уміння вести телефонні розмови англійською мовою. Наприклад, навчання може включати рольові ігри, де студенти практикують ведення переговорів у різних бізнес-ситуаціях. Ділова англійська онлайн - курси, які підійдуть будь-якому спеціалісту, який мріє вийти на міжнародний рівень та знайти високооплачувану роботу!
 • Ділова кореспонденція: написання листів, електронних повідомлень, звітів та інших ділових документів англійською мовою є невід'ємною частиною корпоративної англійської. Студенти вчаться формулювати свої думки чітко та професійно за допомогою вивчення стандартних фраз та структури ділового листування.
 • Професійна тематика: вивчення лексики та граматики, пов'язаних з певною сферою діяльності, такою як медицина, юриспруденція, IT, є важливою складовою навчання. Це дозволяє співробітникам впевнено використовувати англійську мову в своїй професійній діяльності. Як приклад, медичні працівники можуть вивчати терміни, необхідні для спілкування з пацієнтами або колегами за кордоном.
 • Робота з іноземними клієнтами: консультування, надання інформації та технічної підтримки англійською мовою. Це вимагає не тільки володіння мовою, але й знання специфіки роботи з клієнтами. Практичні заняття можуть включати симуляції дзвінків клієнтів і моделювання реальних проблем, які можуть виникнути в процесі роботи.
 • Постійна розмовна практика: регулярна практика є надважливим елементом у вивченні мови. На курсі "Корпоративна англійська онлайн" в EnglishOffice викладачі використовують комунікативний підхід, що дозволяє застосовувати набуті заняття студентами протягом 70-90% від тривалості всього заняття.

Від чого залежить результат студентів: основні чинники та поради

Однозначно, для достягення бажаних результатів необхідна повна віддача з обох сторін. Погляньмо на основні фактори, від яких залежить ефективність навчання:

 • Якість навчальних матеріалів 

Програма повинна бути розроблена з урахуванням потреб та рівня володіння мовою студентів. Використання актуальних, цікавих та адаптованих під конкретну галузь матеріалів значно підвищує ефективність навчання. Також важливо включати інтерактивні ресурси, такі як відео, аудіо та онлайн-тести, що допомагають утримувати увагу та залученість студентів.

 • Мотивація студентів 

Мотивація є одним із найважливіших чинників, що впливають на успішність навчання. Студенти, які розуміють важливість англійської мови для своєї кар'єри, демонструють кращі результати. Тому важливо підтримувати високу мотивацію через цікаві завдання, реальні кейси та регулярний зворотній зв'язок. Важливо, щоб співробітники розуміли, навіщо їм вивчати англійську мову та як це допоможе їм у роботі.

 • Розмір груп

Оптимальний розмір групи (до 10 людей) дозволяє викладачу приділяти достатньо уваги кожному студенту, забезпечуючи індивідуальний підхід. В невеликих групах від 3 до 6 осіб, студенти мають більше можливостей для активної участі в заняттях, що сприяє кращому засвоєнню матеріалу. Занадто великі групи можуть знижувати ефективність навчання через недостатню індивідуальну увагу. 

 • Частота та регулярність занять

Регулярні заняття з фіксованою частотою сприяють кращому засвоєнню матеріалу та підтримці високого рівня мотивації. Важливо, щоб студенти мали можливість регулярно практикувати нові знання та навички. В ідеалі займатись 2 рази на тиждень, щоб у студентів також був час на самостійне опрацювання інформації вдома. Заняття від 3-х разів на тиждень вже вважаються більш інтенсивною програмою 

 • Початковий рівень знань студентів

Відповідність рівня володіння мовою та цілей навчання є критично важливою. Якщо студенти мають дуже різний початковий рівень знань, це може ускладнити процес навчання. Тому перед початком курсів важливо провести оцінювання рівня знань кожного студента та сформувати групи відповідно до їхнього рівня. Це забезпечить рівномірний прогрес усіх учасників.

 • Відповідність цілей та очікувань компанії 

Результати навчання залежать від того, наскільки програма відповідає цілям та очікуванням компанії. Важливо, щоб завдання та зміст курсу були узгоджені з реальними потребами компанії та її співробітників. Це може включати специфічну лексику, необхідну для виконання професійних обов'язків, та розвиток конкретних навичок, таких як ведення переговорів чи написання ділових листів.

 • Підтримка викладача 

Професійні та досвідчені викладачі відіграють важливу роль у досягненні високих результатів. Вони не тільки викладають матеріал, але й мотивують студентів, допомагають долати труднощі та надають зворотний зв'язок щодо їхнього прогресу.

Деякі поради, які допоможуть вашим співробітникам досягти кращих результатів:

 • Створіть сприятливу атмосферу для навчання: важливо, щоб студенти відчували себе комфортно та впевнено під час занять.
 • Заохочуйте спілкування англійською мовою: створіть можливості для студентів спілкуватися англійською мовою один з одним, а також з носіями мови.
 • Відстежуйте прогрес студентів: регулярно проводьте тестування, щоб при необхідності коригувати програму навчання.

Як правильно організувати курси корпоративної англійської онлайн?

При організації курсів корпоративної англійської мови онлайн важливо враховувати бюджет компанії, кількість співробітників, які потребують навчання, та їхні потреби.

 • Спочатку необхідно чітко визначити цілі навчання: покращення комунікаційних навичок, підготовка до міжнародних іспитів, підвищення рівня ділової англійської мови тощо.
 • Оцінка рівня знань. Перед початком курсів необхідно провести тестування, щоб визначити рівень володіння англійською мовою кожного співробітника.
 • Розробка індивідуальних програм. Програми навчання мають враховувати потреби компанії та рівень знань співробітників. 

Корпоративні онлайн заняття з англійської мови дозволяють зекономити час на проїзді, адже ви можете виділити годинку навіть у робочий час, якщо ваш графік та завдання дозволяють вам це зробити. Також, онлайн заняття більш environmentally friendly, оскільки ви працюєте лише за онлайн матеріалами. Ну і звісно відкриваються багато можливостей використання різноманітних онлайн платформ, що роблять заняття цікавішими.

Як формується програма вивчення корпоративної англійської?

Програма вивчення корпоративної англійської формується на основі аналізу потреб компанії та рівня знань співробітників. Основні етапи:

 • Аналіз потреб. Визначення конкретних сфер, у яких співробітники потребують покращення знань англійської мови.
 • Тестування. Проведення попереднього тестування для визначення поточного рівня володіння мовою для подальшого розподілу по групам та підбору програми. Тестування англійської мови співробітників ви можете пройти на нашому сайті за лічені хвилини!
 • Підбір або розробка індивідуальних програм. Створення навчальних програм, які включають специфічну лексику та навички, необхідні для виконання професійних обов'язків.
 • Моніторинг та корекція. Регулярний моніторинг прогресу та внесення корективів у програму навчання за потреби.

Чому власникам компаній вигідно вчити співробітників англійської мови?

Інвестування в навчання співробітників англійської мови приносить компанії кілька вагомих переваг, кожна з яких по-своєму важлива для кожного керівника. Серед основних:

 • Підвищення конкурентоспроможності: знання англійської мови дає компаніям можливість виходити на нові ринки, співпрацювати з іноземними партнерами та брати участь у міжнародних проектах.
 • Покращення комунікації: знання англійської мови дозволяє співробітникам ефективніше спілкуватися з іноземними клієнтами та партнерами. Краща комунікація також сприяє підвищенню продуктивності та швидкості розв’язання проблем.
 • Збільшення продажів: знання англійської мови може допомогти співробітникам збільшити обсяг продажів та розширити клієнтську базу.
 • Підвищення мотивації співробітників: навчання англійської мови може бути мотивуючим фактором для співробітників, а також сприяти їхньому професійному розвитку. Водночас, вигідніше навчити своїх працівників англійської мови, аніж запрошувати нового співробітника з такими знаннями, адже запити на умови оплати у них будуть явно вищі.

Терміни корпоративного навчання англійської онлайн

В середньому, курси корпоративної англійської мови онлайн тривають від 3 до 12 місяців. Тривалість курсу корпоративного навчання англійської онлайн залежить від кількох факторів, таких як: початковий рівень знань, цілі навчання, інтенсивність занять та індивідуальні потреби.

Стандартно, заняття проходять двічі на тиждень від 60 до 90хв по тривалості. Якщо є необхідність пройти курс швидше, завжди можна розглянути інтенсивний формат навчання з уроками 3-4 рази на тиждень. 

Важливо пам'ятати, що вивчення англійської мови - це процес, який потребує часу та зусиль. Однак, якщо ваші співробітники мотивовані та готові докласти зусиль, вони обов'язково досягнуть успіху.

Зрештою, корпоративна англійська онлайн – це інвестиція, яка приносить значні вигоди як співробітникам, так і компанії в цілому. Правильно організоване навчання дозволяє досягти високих результатів і сприяє успішному розвитку бізнесу.

Запрошуємо на курс "Корпоративна англійська онлайн у Польщі", де ви в режимі онлайн, зможете разом із колективом опанувати англійську та знайти спільні інтереси!

icon lamp Тест рівня

Записатися на безкоштовний урок

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також

news__image

Роль англійської мови у релокації українських компаній в ЄС: Ключові аспекти

Читати

Роль англійської мови у релокації українських компаній в ЄС: Ключові аспекти

З огляду на останні події, пов'язані із війною росії проти України, багато українських компаній змушені були шукати нові можливості та безпеку в інших країнах. Цей процес релокації призвів до численних викликів, але однією з ключових складових успіху у нових умовах є володіння англійською мовою.

news__image

Корпоративне навчання клієнтів. Як правильно формувати цілі для навчання співробітників англійської?

Читати

Корпоративне навчання клієнтів. Як правильно формувати цілі для навчання співробітників англійської?

Останнім часом корпоративна англійська мова стає все більш розповсюджена, адже потреба у спілкуванні з іноземними партнерами зростає. Вивчення мови - складний та комплексний процес. Саме тому для керівництва компаній важливо вчасно виявити потребу у вивченні та поставити правильні цілі для навчання. Таким чином можна досягти найбільших результатів найшвидшим шляхом.

news__image

Hard & Soft skills викладачів, які проводять корпоративне навчання!

Читати

Hard & Soft skills викладачів, які проводять корпоративне навчання!

Останнім часом такі англійські слова як hard та soft skills активно увійшли у словниковий запас українця, а для HR менеджера це вже рутина. На співбесіді з ймовірністю 90% вас можуть запитати, які саме hard та soft skills ви маєте для тої чи іншої посади.